Brak nowych powiadomień

Klinika Urody Belize

Mikrodermabrazja diamentowa, maska i masaż: 1 pakiet za 49 zł i więcej w Klinice Urody Belize

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Złuszczenie naskórka, podskórna aplikacja substancji odżywczych, masaż i maska oczyszczą, wygładzą i ujędrnią skórę twarzy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Mikrodermabrazja diamentowa z aplikacją odżywczego serum i masażem pędzelkami:

  • 49 zł za 1 pakiet,
  • 99 zł za 3 pakiety,
  • 179 zł za 6 pakietów.

W pakiecie:

  • mikrodermabrazja diamentowa – mechaniczna metoda złuszczania martwego naskórka przy pomocy głowicy pokrytej kryształkami diamentu,
  • aplikacja odżywczego serum z kwasem hialuronowym, kolagenem morskim i kompleksem witamin,
  • relaksacyjny masaż pędzelkami,

Synergiczne działanie mikrodermabrazji diamentowej i serum odżywczego pozwala zadziałać dla dobra skóry ze zdwojoną siłą. Zabieg powoduje poprawę kolorytu i struktury, wygładza i rozjaśnia, pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Cera staje się odświeżona i wygładzona.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Kliniki. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia Klienta i uznać wizytę za zrealizowaną jeżeli Klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu.
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Godziny realizacji pakietów: pon.-pt. 9:00-19.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 lub 12 358 47 10 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych bardzo prosimy o rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Klinika Urody Belize

Nowoczesne studio spa łączy szeroko pojętą kosmetykę z odnową biologiczną i medycyną estetyczną na wysokim poziomie, zarówno w zakresie jakości świadczonych usług i zabiegów, jak i marek kosmetyków, na których są one wykonywane. W swojej ofercie Belize posiada pełną gamę usług kosmetycznych, pakietów spa z elementami medycyny Wschodu i medycyny estetycznej, a także makijaż permanentny czy pakiety wyszczuplające i zabiegi IPL wraz z RF.

Klinika Urody Belize

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy, Mikrodermabrazja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.