Brak nowych powiadomień

ul. Chałupki 13, Chorzów

Peeling kawitacyjny na twarzy, szyję i dekolt od 59,99 zł w Klinice Urody

Oferta niedługo się kończy!
Do -63%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowy zabieg, dzięki któremu skóra staje się gładka i oczyszczona

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 3 opcji

Peeling kawitacyjny na twarz, szyję, dekolt

  • 59,99 zł zamiast 110 zł za 1 zabieg
  • 99,99 zł zamiast 220 zł za 2 zabiegi
  • 119,99 zł zamiast 330 zł za 3 zabiegi

Peeling kawitacyjny to zabieg profesjonalnie oczyszczający skórę, złuszcza i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem, który można stosować dla każdego typu cery bez względu na wiek. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ limfy co zapewnia dotlenienie, pobudzenie oraz odbudowę skóry.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Urody

Założona przez specjalistów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz trychologii Klinika Urody oferuje zabiegi podkreślające i poprawiające urodę. Na miejscu specjaliści wykonują zabieg makijażu permanentnego, mezoterapii bezigłowej, liposukcji ultradźwiękowej, peelingów kosmetycznych i więcej. By usunąć zbędne owłosienie, skorzystać można z dostępnej w salonie depilacji laserowej. Warto dodać iż na początku 2017 roku, salon otrzymał prestiżową nagrodę – tytuł Chorzowskiego Przedsiębiorcy Roku 2016.