Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

19,99 zł za groupon wart 300 zł za szkła korekcyjne lub 29,99 za groupon wart 400 zł za szkła progresywne w Klinice Okulus

Do -93%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkła okularowe światowych producentów: Hoya, JZO, Essilor

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Stań oko w oko z wadą wzroku, wybierając się do Specjalistycznej Kliniki Okulistycznej Okulus. W lepszym widzeniu pomoże Ci dzisiejszy groupon zniżkowy.

Oferta
Groupon zniżkowy na szkła okularowe o minimalnej wartości 600 zł w 1 z 2 opcji:

1) 19,99 zł za groupon wart 300 zł na szkła korekcyjne,
2) 29,99 zł za groupon wart 400 zł na szkła progresywne.

Konieczna wcześniejsza wizyta u specjalisty w celu doboru szkieł, dodatkowo płatna (100 zł).

W lepszym widzeniu pomoże na wstępie badanie wzroku, po którym dobrane zostaną odpowiednie szkła - korekcyjne lub progresywne. Te drugie charakteryzują się zastosowaniem do każdej odległości - zarówno do dali, jak i do bliży bez widocznej linii podziału. Jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie, zwalniające z konieczności korzystania z 2 par okularów.

Specjalistyczna Klinika Okulistyczna Okulus
Specjalistyczna klinika okulistyczna, z której usług rocznie korzysta 17 tys. osób, specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu laserowym i chirurgicznym chorób oczu. W jej skład wchodzą: Poradnia Okulistyczna, Pracownia Angiografii Fluoresceinowej, Pracownia Laseroterapii i Tomografii Ocznej, Pracownia Terapii Widzenia, Studio Optyczne oraz Oddział Okulistyczny Chirurgii Jednego Dnia.

Ośrodek posiada wszechstronnie wykształconą, profesjonalną kadrę z dużym doświadczeniem klinicznym. Wszyscy lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach, od lat podnoszący swoje kwalifikacje w kursach i praktykach doskonalących w kraju i za granicą. Od 2007 roku Okulus posiada certyfikację ISO 9001:2008. Ponadto prowadzi własną Politykę Jakości i stale kontroluje oraz udoskonala reguły rządzące codzienną pracą.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje:
2 lokalizacje do wyboru: ul. Górska 19, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 33 816 25 78 lub ul. Nowa 8, 43-600 Jaworzno, tel. 32 627 63 98. Możliwość anulowania rezerwacji w ciągu 24-godz. Oferta dotyczy grouponu wartościowego na szkła korekcyjne lub progresywne o min. wartości 600 zł. W celu realizacji grouponu obowiązkowa jest wizyta u specjalisty (płatna 100 zł) z doborem szkieł, po uprzedniej rejestracji telefonicznej.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika OKULUS

Wzrok, Badanie wzroku