Brak nowych powiadomień

Klinika OKULUS

19,99 zł za groupon wart 300 zł za szkła korekcyjne lub 29,99 za groupon wart 400 zł za szkła progresywne w Klinice Okulus

Do -93%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkła okularowe światowych producentów: Hoya, JZO, Essilor

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Stań oko w oko z wadą wzroku, wybierając się do Specjalistycznej Kliniki Okulistycznej Okulus. W lepszym widzeniu pomoże Ci dzisiejszy groupon zniżkowy.

Oferta
Groupon zniżkowy na szkła okularowe o minimalnej wartości 600 zł w 1 z 2 opcji:

1) 19,99 zł za groupon wart 300 zł na szkła korekcyjne,
2) 29,99 zł za groupon wart 400 zł na szkła progresywne.

Konieczna wcześniejsza wizyta u specjalisty w celu doboru szkieł, dodatkowo płatna (100 zł).

W lepszym widzeniu pomoże na wstępie badanie wzroku, po którym dobrane zostaną odpowiednie szkła - korekcyjne lub progresywne. Te drugie charakteryzują się zastosowaniem do każdej odległości - zarówno do dali, jak i do bliży bez widocznej linii podziału. Jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie, zwalniające z konieczności korzystania z 2 par okularów.

Specjalistyczna Klinika Okulistyczna Okulus
Specjalistyczna klinika okulistyczna, z której usług rocznie korzysta 17 tys. osób, specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu laserowym i chirurgicznym chorób oczu. W jej skład wchodzą: Poradnia Okulistyczna, Pracownia Angiografii Fluoresceinowej, Pracownia Laseroterapii i Tomografii Ocznej, Pracownia Terapii Widzenia, Studio Optyczne oraz Oddział Okulistyczny Chirurgii Jednego Dnia.

Ośrodek posiada wszechstronnie wykształconą, profesjonalną kadrę z dużym doświadczeniem klinicznym. Wszyscy lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach, od lat podnoszący swoje kwalifikacje w kursach i praktykach doskonalących w kraju i za granicą. Od 2007 roku Okulus posiada certyfikację ISO 9001:2008. Ponadto prowadzi własną Politykę Jakości i stale kontroluje oraz udoskonala reguły rządzące codzienną pracą.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje:
2 lokalizacje do wyboru: ul. Górska 19, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 33 816 25 78 lub ul. Nowa 8, 43-600 Jaworzno, tel. 32 627 63 98. Możliwość anulowania rezerwacji w ciągu 24-godz. Oferta dotyczy grouponu wartościowego na szkła korekcyjne lub progresywne o min. wartości 600 zł. W celu realizacji grouponu obowiązkowa jest wizyta u specjalisty (płatna 100 zł) z doborem szkieł, po uprzedniej rejestracji telefonicznej.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika OKULUS

Klinika OKULUS

Wzrok, Badanie wzroku
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.