Brak nowych powiadomień

Klinika Okulistyczna Zooptica

ul. Wieniawskiego 62, Kraków

Laserowa korekcja wad wzroku od 1399 zł z Kliniką Okulistyczną Zooptica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi, które mogą pomóc w leczeniu wad wzroku

W skrócie

Szczegóły:

 • laserowa korekcja wad wzroku, stosowana jest od kilkunastu lat jako metoda pozwalająca na wyeliminowanie konieczności noszenia okularów lub soczewek kontaktowych
 • więcej informacji na temat zabiegów na stronie

Celem zabiegu jest precyzyjne wymodelowanie kształtu rogówki oka tak, by wpadające promienie słoneczne skupiały się na siatkówce i tworzyły dzięki temu wyraźny obraz. Parametry wiązki światła ustala się indywidualnie do każdego pacjenta w oparciu o dane zebrane podczas badań kwalifikacyjnych. W przypadku krótkowzroczności efektem korekcji jest spłaszczenie, a w przypadku dalekowzroczności uwypuklenie centralnej części powierzchni rogówki.

W Krakowskim Centrum Okulistyki Zooptica zabiegi laserowej korekcji wad wzroku wykonywane są za pomocą nowoczesnego lasera excimerowego Allegretto Wave 200 Hz (model 1009). To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów laserowych dla chirurgii refrakcyjnej produkcji niemieckiego koncernu WaveLight Laser Technologie AG.

Metoda PRK (Photorephractive Keratectomy), EBK polega na usunięciu nabłonka rogówki i modelowaniu wiązką lasera jej powierzchniowych warstw. Po zabiegu PRK rogówka potrzebuje kilku dni na odbudowę nabłonka - na ten czas zakładana jest opatrunkowa soczewka kontaktowa, która jest usuwana po ok. 5 dniach. Poprawa ostrości wzroku następuje stopniowo, a rekonwalescencja po zabiegu trwa około dwóch tygodni.

Wskazania:

 • krótkowzroczność, nadwzroczność lub astygmatyzm o wartości przekraczającej 2 dioptrie,
 • wada skojarzona (np. krótkowzroczność z astygmatyzmem),
 • różnowzroczność (duża różnica wartości wady w obu oczach).

Przeciwwskazania:

 • jaskra,
 • zaćma,
 • zwyrodnienia i zmiany siatkówki,
 • wady rogówki (np. stożek), trwałe pourazowe uszkodzenie rogówki,
 • aktywne stany zapalne oczu o charakterze bakteryjnym,
 • wirusowym lub z autoagresji,
 • zespół suchego oka.

Zabieg laserowej korekcji wzroku poprzedzony jest wykonaniem szczegółowego, kompleksowego badania okulistycznego m.in. badanie dna oka, usg oka, ocena ostrości widzenia i inne. Badania te służą dokładnemu określeniu rodzaju i wielkości wady, zebraniu danych w celu zaprogramowania indywidualnego dla każdego oka działania wiązki laserowej oraz wykluczeniu okulistycznych przeciwwskazań do zabiegu.

Warunki

Groupon ważny do 15.07.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koszt kwalifikacji do zabiegu w cenie 250 zł. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. W przypadku przeciwwskazań do zabiegu Groupon zwraca środki. Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 824 455 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Okulistyczna Zooptica

W tym nowoczesnym ośrodku skorzystać można z profesjonalnych zabiegów okulistycznych. Główną specjalizacją kliniki Zoooptica jest chirurgia refrakcyjna oraz zaćmy. Oprócz tego, obiekt oferuje swoim pacjentom laserową korekcję wzroku (która umożliwia leczenie krótkowzroczności, dalekowzroczności oraz astygmatyzmu), ale także szeroki zakres badań diagnostycznych (m.in. pachymetria, OCT, topografia rogówki).

Klinika Okulistyczna Zooptica

Zabieg kosmetyczny, Wzrok, Operacja wzroku