White & Beauty

ul. Mogilska 69a, Kraków

Laserowe wybielanie zębów od 99 zł w White & Beauty

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny LUTY30. Termin: 3.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki profesjonalnemu zabiegowi wybielania uzyskać można zęby jaśniejsze o nawet kilkanaście tonów w trakcie jednej wizyty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
3 dni temu
Bardzo miła i profesjonalna Pani Natalia :) Zabieg był bezbolesny i efekt wybielania od razu widoczny. Polecam!
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 20, 2023
Jestem zadowolona z efektów wybielania - zęby bielsze o kilka odcieni i widocznie jaśniejsze. Pani przeprowadzająca zabieg bardzo uprzejma i sympatyczna. Na pewno tu wrócę. Polecam niezdecydowanym :)
A
Agnieszka
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2021
Wszystko super, dziekuje bardzo
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
Beata
7 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 7, 2021
Profesjonalna i bardzo miła opieka przy zabiegu, efekt rozjaśnienia o kilka tonów widoczny od razu. Zabieg nie boli mini że mam duża wrażliwość, polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
P
Patrycja
5 Oceny3 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
sierpień 13, 2021
Różnica zaraz po wybieleniu jedynie o dwa tony. Poniżej oczekiwań.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog lub higienistka
  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • konsultacja w cenie: tak

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz nowoczesnym urządzeniom wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 450-480 nm przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W niektórych przypadkach zęby wybielą się nawet o 14 odcieni. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać, korzystając z dodatkowych zabiegów inną lampą (informacje dostępne w salonie). Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

Szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 167 548. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. O szczegóły należy zapytać w salonie. Na zabieg wybielania zębów należy się umówić po 14 dniach od daty wykonania oczyszczania (skalingu i piaskowania). 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dopłatą. Zabieg dostępny jest w salonie, o szczegóły należy zapytać pracownika. W salonie istnieje możliwość skorzystania z lampy premium za opłatą. Szczegóły u konsultanta. Możliwa płatność kartą w salonie. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

White & Beauty