zamknij
Wyprzedaż!
Najlepsze z Groupon

ul. Mogilska 69a, Kraków

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym od 249 zł w White&Beauty Kraków

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość rozjaśnienia zębów nawet o 18 tonów w ciągu jednej wizyty

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
5 Oceny1 reviews
lipiec 25, 2021
Jestem zachwycona efektem zabiegu! Polecam - profesjonalizm, wysoka jakość usługi i przemiła atmosfera. Tutaj jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną :) Polecam każdemu!!!
I
Izabellatop reviewer
6 Oceny5 reviews
styczeń 26, 2021
Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani, wykonująca zabieg, była bardzo kompetentna i miła :) Polecam!
A
Anita
5 Oceny2 reviews
wrzesień 8, 2020
Super efekt, polecam!
A
Adam
6 Oceny3 reviews
lipiec 1, 2020
Pani Klaudia jest bardzo uroczą i pomocną dziewczyną, wszystko na bieżąco tłumaczy i objaśnia. Ogólnie w salonie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Efekt wybielania oczywiście olśniewający, dlatego na pewno jeszcze skorzystam. Polecam
B
Beatatop reviewer
7 Oceny5 reviews
październik 7, 2021
Profesjonalna i bardzo miła opieka przy zabiegu, efekt rozjaśnienia o kilka tonów widoczny od razu. Zabieg nie boli mini że mam duża wrażliwość, polecam!
P
Patrycja
5 Oceny3 reviews
sierpień 13, 2021
Różnica zaraz po wybieleniu jedynie o dwa tony. Poniżej oczekiwań.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 14, 2020
Miła atmosfera. Efekt zadowalający, aczkolwiek spodziewałam się lepszych rezultatów. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to gabinet stomatologiczny tylko kosmetyczny i zabieg wykonuje kosmetyczka.
A
Anka
1 Oceny1 reviews
listopad 28, 2020
Polecam:)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym

  • 249 zł za zabieg dla 1 osoby
  • 349 zł za zabieg dla 2 osób

Wybielanie dotyczy dwóch łuków do piątki włącznie. Czas trwania wizyty ok 60 minut.

Wykorzystywana w trakcie zabiegu specjalna formuła preparatu pozwala na szybkie utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie zęby mogą być rozjaśnione o nawet o 18 tonów w ciągu jednej wizyty. Z zabiegu mogą skorzystać osoby z dużą nadwrażliwością zębów, a dzięki innowacyjnej formule żelu (który nie zawiera nadtlenku wodoru) szkliwo nie ulega uszkodzeniu.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza (której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan), aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po wykonaniu skalingu i piaskowania, należy umówić się na zabieg wybielania zębów po 14 dniach od daty wykonania oczyszczania.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 539 829 760. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White & Beauty

Salon należy do jednej z największych sieci gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Salony dostępne są w takich miastach jak: Poznań, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Jarosław, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn oraz Warszawa. Do wykonywania zabiegów wykorzystywane są poparte certyfikatami, zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz dyrektywą UE, środki i preparaty. Odwiedzający mogą skorzystać z wybielania akceleratorem halogenowym lub elektroluminescencyjnym. Dostępna jest także innowacyjna usługa remineralizacji, która wzmacnia szkliwo, odbudowując je na poziomie strukturalnym.