Brak nowych powiadomień

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Wybielanie zębów akceleratorem LED od 129,90 zł w Salonie Kosmetycznym Beauty Dream

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zęby bielsze o ok. 3 do 8 odcieni bez podrażnień i efektów ubocznych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Olśniewający uśmiech zapewnisz sobie z dzisiejszym grouponem i wybielaniem zębów w Klinice PURE MAGIC Profesora Przybylskiego.

Oferta
wybielanie zębów akceleratorem LED w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 129,90 zł za wybielanie zębów akceleratorem LED dla 1 osoby,
2) 229,90 zł za wybielanie zębów akceleratorem LED dla 2 osób,
3) 349,90 zł za wybielanie zębów akceleratorem LED dla 3 osób.

Podczas jednej wizyty zęby zostaną poddane działaniu akceleratora LED. Wytworzone przez niego intensywne światło o odpowiedniej barwie i natężeniu błyskawicznie da zauważalne efekty kuracji. Zaawansowany system działa na osad z kolorowych napojów, przebarwienia nabyte przy stosowaniu leków, a nawet naturalnie ciemną barwę zębów. Promiennym efektem wybielania cieszyć się można nawet do 2 lat.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Brak możliwości realizacji z powodu urlopu do 31.07.2019.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Godziny otwarcia pon.-pt. 11-20.
Konieczna rezerwacja tel. 606 975 373 lub 730 365 461.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2009, Najwyższa Jakość 2010 – to tylko kilka wyróżnień, które otrzymał aktywny biologicznie kolagen opracowany i oferowany w klinice. Kolagen Aktiv – jako jedyny na rynku tego typu produkt – jest chroniony patentem uznanym nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o jego wysokiej skuteczności. Preparat wykorzystywany jest w klinice do wypełniania zmarszczek w celu ich spłycenia oraz modelowania konturu twarzy i ust.

Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej można tutaj liczyć również na oczyszczającą mikrodermabrazję, odmładzającą mezoterapię, wyszczuplającą liposukcję, kurację odmładzającą i antycellulitową z użyciem fal radiowych, kapsułę spa oraz wybielanie zębów za pomocą francuskiego preparatu Paris Smile i lampy LED amerykańskiej firmy Denjoy.

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.