zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

ul. Marcina z Wrocimowic 10L, Warszawa

Sesja ciążowa (240 zł) lub noworodkowa (288 zł) z pakietem 20 zdjęć w KidsPix Studio (-52%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wartościowa pamiątka na lata: sesja (w studiu lub poza) ciążowa lub noworodkowa (dziecięca); dojazd na terenie Warszawy bez dopłaty

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 240 zł zamiast 500 zł za sesję ciążową (pakiet Standard plus – 20 zdjęć),
  • 288 zł zamiast 600 zł za sesję noworodkową, dziecięcą (pakiet Standard plus – 20 zdjęć).

Sesje z nieograniczoną liczbą stylizacji.

Sesje ciążowe pokazują nie tylko sam brzuszek, ale też jak pięknie i wyjątkowo w tym szczególnym czasie może wyglądać przyszła mama. W KidsPix Studio stylizacje oraz samo tempo sesji są dostosowywane do predyspozycji każdej pani – tak, aby czuła się swobodnie i kobieco. Wybrane zdjęcia będą wysokiej rozdzielczości, obrobione i wyretuszowane cyfrowo.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każda sesja zawiera dowolną liczbę stylizacji. Każde dodatkowe, obrobione zdjęcie płatne 15 zł. W przypadku sesji poza studiem: dojazd na terenie Warszawy bez dodatkowych opłat (dojazd poza Warszawę: cena ustalana indywidualnie). Wizażystka na sesję ciążową: dopłata 110 zł. Dodatkowo 10% zniżki na pozostałe usługi. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 297 957 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

KidsPix Studio

Fotograf KidsPix Studio robienie zdjęć ma we krwi – pierwszą przygodę z fotografią przeżył jeszcze w dzieciństwie, obserwując proces wywoływania zdjęć na radzieckim walizkowym powiększalniku. Rozwijana przez lata pasja doprowadziła do powstania studia, gdzie realizowane są sesje m.in. rodzinne, noworodkowe, ciążowe.

KidsPix Studio specjalizuje się w fotografii dziecięcej, dlatego czas spędzony na tzw. pstrykaniu zdjęć to dla maluchów dobra zabawa.