zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Wileńska 13, Warszawa

1-godzinna studyjna sesja fotograficzna za 98 zł i więcej opcji w Luxurity

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sesja biznesowo-wizerunkowa i wyjątkowa sesja beauty: w pakiecie zdjęcia, opcjonalnie makijaż w cenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Alan
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Swietny fotograf. Sesja realizowana na duzym luzie, z pasja i w dobrej atmosferze.
E
Emilia
1 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 20, 2022
Nie wiem jak usunąć poprzednią recenzję.. Pisałam do zespołu Groupon ale nie otrzymałam odpowiedzi. Niestety wystawiłam negatyw przez nieporozumienie.. Oczywiście wszystko zostało wyjaśnione. Więc zmieniam ocenę na bardzo pozytywną i z góry polecam :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
T
Tomasz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 2, 2021
Rewelacyjna podstawa fotografa, pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji. Polecam z całego serca.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja fotograficzna:

  • 98 zł zamiast 500 zł za 1-godzinną sesję w studiu i 5 zdjęć,
  • 148 zł zamiast 600 zł za 1,5-godzinną sesję w studiu i 6 zdjęć,
  • 198 zł zamiast 700 zł za 2-godzinną sesję w studiu z podstawowym makijażem i 7 zdjęciami.

Sesja fotograficzna to ciekawy pomysł na prezent dla siebie lub najbliższych. Dzięki profesjonalizmowi doświadczonego fotografa, który uchwyci najlepsze ujęcia, zdjęcia mogą być pamiątką na lata.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Każde rozpoczęte pół godziny (30 minut) kosztuje 20 zł (opłata za studio).
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub zgrane na nośnik klienta (istnieje możliwość zakupu PenDrive USB 3.0 16GB w cenie 45 zł) . Sesja studyjna dla maks. 2 osób. Możliwość dokupienia wizażystki po wcześniejszym umówieniu. Dodatkowa obróbka graficzna: 50 zł za 1 zdjęcie. Wykupienie całego, nieobrobionego materiału z prawami autorskimi - 500 zł. Możliwość przygotowania albumu oraz odbitek. W przypadku sesji ślubnej należy ustalić termin. W przypadku spóźnienia należy skontaktować się telefonicznie (w przeciwnym razie zespół Luxurity oczekuje na klienta do 15 min, 881 7777 24).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: 881 7777 24
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Luxurity

Oddanie emocji zamkniętych w kadrze w jak najbardziej kreatywny sposób — taki cel stawiają sobie fotografowie, wizażyści, styliści i projektanci, którzy tworzą agencję fotograficzną Luxurity. Wspólnymi siłami podejmują każde stawiane przed nimi wyzwanie, by osiągnąć możliwie najlepsze efekty.

Jako że zaczynali od fotografii analogowej, za każdym razem przed naciśnięciem spustu migawki w pełni skupiają się na kadrze, by oddał on niepowtarzalną wizję i klimat sesji. Można się o tym przekonać, przeglądając ich portfolio, w którym nie brakuje fotografii prasowych, reklamowych, komercyjnych, dokumentalnych i eventowych, glamour, fashion i haute couture, z wieczorów panieńskich i ze ślubu.