Brak nowych powiadomień

Wileńska 13, Warszawa

1-godzinna studyjna sesja fotograficzna za 98 zł i więcej opcji w Luxurity

Oferta ograniczona czasowo!
Do -80%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja biznesowo-wizerunkowa i wyjątkowa sesja beauty: w pakiecie zdjęcia, opcjonalnie makijaż w cenie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja fotograficzna:

  • 98 zł zamiast 500 zł za 1-godzinną sesję w studiu i 5 zdjęć,
  • 148 zł zamiast 600 zł za 1,5-godzinną sesję w studiu i 6 zdjęć,
  • 198 zł zamiast 700 zł za 2-godzinną sesję w studiu z podstawowym makijażem i 7 zdjęciami.

Sesja fotograficzna to ciekawy pomysł na prezent dla siebie lub najbliższych. Dzięki profesjonalizmowi doświadczonego fotografa, który uchwyci najlepsze ujęcia, zdjęcia mogą być pamiątką na lata.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Każde rozpoczęte pół godziny (30 minut) kosztuje 20 zł (opłata za studio).
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub zgrane na nośnik klienta (istnieje możliwość zakupu PenDrive USB 3.0 16GB w cenie 45 zł) . Sesja studyjna dla maks. 2 osób. Możliwość dokupienia wizażystki po wcześniejszym umówieniu. Dodatkowa obróbka graficzna: 50 zł za 1 zdjęcie. Wykupienie całego, nieobrobionego materiału z prawami autorskimi - 500 zł. Możliwość przygotowania albumu oraz odbitek. W przypadku sesji ślubnej należy ustalić termin. W przypadku spóźnienia należy skontaktować się telefonicznie (w przeciwnym razie zespół Luxurity oczekuje na klienta do 15 min, 881 7777 24).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: 881 7777 24
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Luxurity

Oddanie emocji zamkniętych w kadrze w jak najbardziej kreatywny sposób — taki cel stawiają sobie fotografowie, wizażyści, styliści i projektanci, którzy tworzą agencję fotograficzną Luxurity. Wspólnymi siłami podejmują każde stawiane przed nimi wyzwanie, by osiągnąć możliwie najlepsze efekty.

Jako że zaczynali od fotografii analogowej, za każdym razem przed naciśnięciem spustu migawki w pełni skupiają się na kadrze, by oddał on niepowtarzalną wizję i klimat sesji. Można się o tym przekonać, przeglądając ich portfolio, w którym nie brakuje fotografii prasowych, reklamowych, komercyjnych, dokumentalnych i eventowych, glamour, fashion i haute couture, z wieczorów panieńskich i ze ślubu.

Luxurity

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny