Dowóz na, terenie

Catering dietetyczny w wybranej wersji od 189 zł z HitDieta

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Diety do wyboru: 1000, 1200 lub 1500 kcal bądź dla diabetyków
  • 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja
  • Każda dieta również w wersji wegetariańskiej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Podobno należy odżywiać się z głową, zwykle to jednak żołądek wiedzie prym w doborze posiłków. Zmień to z dzisiejszym grouponem, zamawiając zdrowe menu z firmy HitDieta.

Oferta
catering dietetyczny z dostawą do klienta 1 z 3 opcji:

1) 189 zł zamiast 295 zł za 5-dniowy catering,
2) 379 zł zamiast 590 zł za 10-dniowy catering,
3) 579 zł zamiast 885 zł za 15-dniowy catering.

HitDieta
Firma cateringowa oferuje wszechstronne usługi z zakresu cateringu dietetycznego. Każdego dnia do biura lub mieszkania klienta dostarczanych jest 5 zbilansowanych posiłków, które zawierają wszystkie niezbędne wartości odżywcze (dla osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu), również w wersji niskokalorycznej (dla osób, które chcą zrzucić nadmiar kilogramów).

Wśród proponowanych diet jest m.in. dieta 1000, 1200 lub 1500 kcal oraz dieta dla diabetyków. Każda z nich może zostać przygotowana w wersji wegetariańskiej. Gotowe posiłki pozwalają oszczędzić czas. Już po kilku dniach zdrowego odżywiania można zauważyć poprawę cery i zgubić nieco zbędnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim zdecydowanie poprawić samopoczucie oraz formę.

Warto wiedzieć

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Groupon można zrealizować wyłącznie w systemie pełnych tygodni od poniedziałku do piątku w przypadku opcji z 5 dniowym cateringiem, pakiety cateringu 10 i 15 dniowego możliwe do realizacji od poniedziałku do niedzieli. Przy zakupie 2 grouponów dostawa możliwa wyłącznie w tym samym terminie. Nie ma możliwości realizacji tydzień po tygodniu. Dla klientów Groupon przy przedłużeniu umowy 10% rabatu na start.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 290 68 68 w godzinach 8:00-16:00 z podaniem danych: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, dokładny adres dostawy, godzinowy przedział określający porę dostawy (realizacje od 4:00 do 09:00), termin realizacji (zgodnie z kolejnością zgłoszeń), rodzaj diety, kod groupon oraz kod zabezpieczający, adres mailowy do kontaktu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

JPG Catering Bis