Instytut Medycyny Kompleksowej

Gwiaździsta 29, lok. 129, Warszawa

Wybrany masaż od 69,99 zł w Instytucie Medycyny Kompleksowej

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie do wyboru: masaż klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, leczniczy, sportowy, aromaterapeutyczny lub drenaż limfatyczny

O tej ofercie

Masaże do wyboru:

  • klasyczny,
  • relaksacyjny,
  • antycellulitowy,
  • leczniczy,
  • sportowy,
  • drenaż limfatyczny,
  • aromaterapeutyczny.

Czas trwania 1 zabiegu: ok. 60 minut. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą (zależną od dzielnicy) i po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. W przypadku karnetów (opcje 2-4) pierwsza wizyta powinna być zrealizowana w ciągu 2 mies. od zakupu grouponu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 24 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Instytut Medycyny Kompleksowej

Dla osób kompleksowo dbających o swoje zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług warszawskiego Instytutu Medycyny Kompleksowej. Oferta firmy została tak skomponowana, by łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego królują tu masaże. Goście gabinetu mogą poddać się m.in. kojącym zmysły masażom relaksacyjnym i aromaterapeutycznym lub prozdrowotnym masażom leczniczym i drenażowi limfatycznemu.