zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki. Jutro koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Instytut Medycyny Estetycznej Le Pure

ul. Zdunów 18B/8U, Kraków (Kraków-Borek Fałęcki)

Depilacja Light Sheer: 3 zabiegi za 399,98 zł i więcej opcji w Instytucie Medycyny Estetycznej Le Pure

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skuteczna metoda depilacji – podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
5 Oceny4 reviews
sierpień 5, 2021
Bardzo pozytywnie, polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 24, 2021
Nie powiedziałabym że było miło. Zabieg nie obejmował dekoltu, pomimo iż taka była informacja na vocher. Jakoś vs cena sprawia że daje wysoką ocenę.
Z
Zuza
9 Oceny2 reviews
listopad 9, 2020
super obsluga , bardzo polecam :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer
  • rok produkcji: 2019, 2013
  • rekomendowana liczba zabiegów: od 6 zabiegów (w zależności od owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: od 15 do 60 minut (w zależności od partii ciała)
  • partie ciała do wyboru: górna warga, baki, broda, policzki, uszy, brodawki piersiowe, pachy, bikini płytkie, ramiona, kark, dłonie, brzuch

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to obecnie najskuteczniejszy sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Aby kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 595 378. Podczas rezerwacji należy podać kod grouponu i kod zabezpieczający. Dla posiadaczy grouponu 30% zniżki na depilację ud (290 zł) i łydek (230 zł). Dni i godz. otwarcia: pon.-pt. 9-20, sob. 8-15. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Instytut Medycyny Estetycznej Le Pure

Natura, technika i medycyna – te trzy siły wykorzystują w służbie piękna specjaliści pracujący w Instytucie Le Pure. Doświadczeni lekarze i kosmetolodzy, których wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty przyznane m.in. przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej PTL, wykonują tradycyjne i specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało. Warto podkreślić, że kuracje na twarz poprzedza diagnoza skóry przy użyciu nowoczesnej metody wizualno-palpacyjnej – zgromadzone w ten sposób dane służą do skomponowania indywidualnego programu regeneracyjnego.