zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Institute Essence

Raciborska 54D/3, Rybnik

Do 60% zniżki na: Depilacja laserowa SHR w firmie Institute Essence

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Całoroczna depilacja laserowa. Jedna z lepszych dostępnych na rynku!

O tej ofercie

Depilacja laserowa SHR: pakiet Basic kobieta/mężczyzna (wybrana okolica)

PAKIET BASIC:

1 zabieg na wybraną okolice ciała kobieta/ mężczyzna. 

Depilacja laserowa SHR: pakiet premium kobieta/mężczyzna (całe ciało)

PAKIET PREMIUM:

1 zabieg całe ciało kobieta/ całe ciało mężczyzna. 

Niezależnie od tego, skąd chcesz pozbyć się owłosienia, stosowany przez nas system SHR EPIL MOTION, czyli Super Hair Removal jest odpowiedni dla każdej części Twojego ciała. Dzięki tej technologii uwolnisz się od uciążliwych i nieatrakcyjnych włosów.

W przeciwieństwie do innych zabiegów depilacji, SHR EPIL MOTION można stosować przez cały rok, także w środku lata i na opalonej skórze. Tak jak w przypadku stosowania innych laserów, nie zaleca się tego zabiegu kobietom w ciąży i w okresie laktacji, chorym na cukrzycę, z zaburzeniami krzepnięcia krwi oraz zażywających antydepresanty. Wzrost włosów następuje w 4 etapach, dlatego koniecznych jest kilka zabiegów SHR EPIL MOTION, aby całkowicie się ich pozbyć. Z doświadczenia wiemy, że rezultaty uzyskuje się już po 8 zabiegach w odstępach 4-6 tygodni. Jak przygotować się do zabiegu? Wystarczy ogolić miejsce planowanej depilacji 2 dni przed zabiegiem lub skrócić włosy do ok. 3 mm

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 lat. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 786 111 397. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Institute Essence

nstitute Essence powstał z myślą o wymagającym kliencie, który poszukuje nowoczesnych, a co najważniejsze skutecznych rozwiązań w dziedzinie makijażu permanentnego, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Skuteczność zabiegów opieramy na wieloletnim doświadczeniu, stale poszerzanym szkoleniami przeprowadzonymi pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie kosmetologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który jest niezbędny do wykonywania profesjonalnych zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Praca to nasza pasja, a jako priorytet stawiamy sobie komfort, sterylność zabiegu i wysoką jakość sprzętu co wiąże się z satysfakcję i zadowolenie klienta. Institute Essence powstał z myślą o wymagającym kliencie, który poszukuje nowoczesnych, a co najważniejsze skutecznych rozwiązań w dziedzinie makijażu permanentnego, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Skuteczność zabiegów opieramy na wieloletnim doświadczeniu, stale poszerzanym szkoleniami przeprowadzonymi pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie kosmetologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który jest niezbędny do wykonywania profesjonalnych zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Praca to nasza pasja, a jako priorytet stawiamy sobie komfort, sterylność zabiegu i wysoką jakość sprzętu co wiąże się z satysfakcję i zadowolenie klienta.