Hilot Filipino & Thai Massage

ul. Stara 6, Dąbrowa Górnicza

Godzinny masaż filipiński Hilot lub ciepłym olejem kokosowym (do -39%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dostępne masaże mogą być pomocne w przywróceniu równowagi między ciałem, a umysłem, poprawiają wygląd skóry i ogólne samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 min

 • dostępne masaże:

  • filipiński Hilot
  • ciepłym olejem kokosowym

Hilot – filipiński zwrot oznaczający uzdrowiciela i tradycyjna praktyka powiązana ze starymi uzdrowicielami, kiedy tzw. manghihilot zapewniał opiekę medyczną dla całej społeczności. Aktualnie Hilot stanowi popularną sztukę leczenia łączącą prawa natury i nauki.

Przykładowe korzyści:

 • rozluźnia napięte mięśnie
 • redukuje ból mięśni
 • przynosi ulgę od stresu
 • poprawia krążenie
 • poprawia wygląd skóry
 • pomaga w dolegliwościach mięśniowo-kostnych

Masaż wykazuje holistyczne właściwości obejmując biologiczne, psychologiczne socjalne i behawioralne aspekty życia. Masażysta Hilot identyfikuje dolegliwości klienta wyczuwając jego energię, po czym poprawia nierównowagę energetyczną przez masaż, przywracając reakcje biochemiczne pomocne w leczeniu ciała.

Masaż olejem kokosowym pomaga ukoić i rozluźnić mięśnie, dzięki czemu jest dobrym wyborem w przypadku zmęczenia lub przemęczenia po aktywności fizycznej. Może również pomóc w stanach zapalnych, cellulicie i rozstępach.

Warunki

**Wymagana rezerwacja online**. Zarezerwuj termin podczas zakupu. Możesz też sprawdzić tutaj i zarezerwować po dokonaniu zakupu poprzez Moje Groupony Moje Groupony. Więcej informacji na temat rezerwacji znajdziesz tutaj. Prawo do zwrotu w przeciagu 14 dni od zakupu nie dotyczy kuponów, na które zostala zrobiona rezerwacja. Rezerwacja może być zmieniona lub anulowana do 24 godzin przez zaplanowaną wizytą. Jeśli termin na zmianę/usunięcie rezerwacji zostanie przekroczony, nie jest możliwy zwrot pieniędzy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Hilot Filipino & Thai Massage

Aby zaznać filipińskiego raju, nie trzeba udawać się do odległej Azji. Moc zabiegów rodem z Dalekiego Wschodu poznać może każdy, kto odwiedzi Hilot Filipino Massage. To tu doświadczone terapeutki z Filipin zatrzymują wskazówki zegara, walcząc z procesami starzenia skóry przy użyciu organicznego oleju kokosowego (z dodatkiem np. filipińskiej kawy).

Używane na miejscu kosmetyki są odpowiednie dla wszystkich typów skóry: suchej, tłustej, podatnej na trądzik, a nawet wrażliwej. Specjalny peeling połączony z masażem twarzy przywraca skórze napięcie, pomagając zachować jej młodzieńczy wygląd. Ponadto chroni przed wolnymi rodnikami, dodaje cerze zdrowego blasku oraz wygładza ją.

Gabinet oferuje również wiele innych kuracji upiększających, m.in.: usuwanie włosów, peeling wybranych partii bądź całego ciała, zabiegi parafiną, zabiegi na twarz Derma Wand czy mezoterapię bezigłową.