Harmonic Hands

Tylna, 2A, Łódź

Do 33% zniżki na Masaż - Całe ciało w Harmonic Hands

od
150 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Różnorodna oferta masaży o szerokim spektrum działania zarówno na ciało, jak i umysł

O tej ofercie


Szczegóły:

 • czas trwania: 40, 60 lub 90 min
 • dostępne masaże:
  • tajski stóp z akupresurą i refleksologią

  • tajski stóp z akupresurą i refleksologią

  • Bamboo massage

  • gorącą czekoladą

  • czekoladowo-kokosowy (peelingujący)

  • relaksacyjny

  • balijski

  • Abhyanga

  • Ratnaabhyanga

  • Udwartana


Masaż tajski stóp z akupresurą i refleksologią: terapia ma wpływ na cały organizm. Dzieje się to za sprawą połączeń nerwowych przechodzących przez całe ciało. Niektóre z nich mają swoje zakończenie w stopach, a zaczynają się od najważniejszych organów w ciele, dlatego masując stopy można wpływać na cały organizm..

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Bamboo massage: masaż bambusami o działaniu rozluźniającym lub ujędrniającym.

Masaż gorącą czekoladą: zawarte w czekoladzie składniki, takie jak lipidy, witaminy A i E, z grupy B, magnez oraz liczne przeciwutleniacze wpływają na nawilżenie i regenerację skóry, ale także na jej napięcie oraz koloryt. Dodatkowo zabieg oddziałuje na produkcję hormonów szczęścia, tj. endorfin. Podczas sesji nakładana jest na ciało warstwa czekolady wzbogaconej o aromatyczne olejki. Na koniec zabiegu ciało pacjenta owija się folią oraz przykrywa kocem – pozwala to składnikom lepiej wchłonąć się w skórę.

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż balijski: wykonywany w pozycji leżącej, na łóżku do masażu lub na rozłożonej na podłodze miękkiej macie. Polega na intensywnym uciskaniu, rozcieraniu, gładzeniu i rozciąganiu wybranych partii ciała. Dzięki połączeniu wielu metod, masaż ten ma wyjątkowo wszechstronne działanie – działa on między innymi odprężająco, relaksująco, a także redukuje bóle mięśni.

**Masaż Abhyanga: ten obejmujący całe ciało zabieg ma swoje korzenie w starożytnej medycynie hinduskiej. Podczas masażu, przy wykorzystaniu ziołowych olejków, masowana jest głowa, twarz, stopy, plecy, brzuch oraz klatka piersiowa. Dodatkowo osoba masowana układana jest w 7 różnych pozycjach (m.in. w siadzie, leżeniu na obu bokach).

Masaż Ratnaabhyanga: wykonywany z wykorzystaniem kamieni półszlachetnych łączy w sobie dobroczynne działanie naturalnego oleju ajurwedyjskiego, właściwości jakie posiadają kamienie półszlachetne oraz kojący dotyk dłoni masażysty. Koi i relaksuje, z drugiej strony, dzięki właściwościom kamieni, pobudza do działania. Podczas masażu wykorzystywanych jest 19 kamieni półszlachetnych: 12 dużych kamieni, 2 kryształy górskie oraz 7 małych kamieni dedykowanych poszczególnym czakrom.

Masaż Udwartana: to zabieg antycellulitowy z wykorzystaniem proszków ziołowych (kompozycja sproszkowanych ziół, kasz i specjalnych tradycyjnych olei ajurwedyjskich/indyjskich). Intensywnie pobudza przemianę materii w komórkach oraz usprawnia działanie układu krążenia. Dodatkowo także zmniejsza napięcie mięśniowe i stymuluje układ nerwowy. Równocześnie działając jak peeling, wygładza nierówności skóry. Efektem masażu Udwartana jest usuwanie obumarłych komórek naskórka, aby skóra mogła lepiej oddychać i eliminować zbędne toksyny również przez swoją powierzchnię. Ułatwia to także wnikanie oleju i potęguje nawilżenie.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 532 629. Z uwagi na wykonywanie zabiegów, możliwe trudności z dodzwonieniem, w takim przypadku zalecany kontakt SMS z podaniem imienia i nazwiska. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Harmonic Hands

Zlokalizowany w Łodzi kameralny salon masażu to miejsce, w którym można zadbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale i stan duszy oraz umysłu. Harmonic Hands powstało z myślą, aby goszczący tu klienci mogli poczuć się wyjątkowo, zadbać o piękniejszy wygląd, stan skóry twarzy i ciała oraz doznać relaksu i odprężenia. Tutejszą specjalnością są masaże holistyczne, orientalne i ajurwedyjskie zabiegi spa połączone z aromaterapią i wykonywane przy dźwiękach relaksującej muzyki.