Brak nowych powiadomień

20 zł: bilet na spektakl „Nauka Chodzenia” we Wrocławskim Teatrze Współczesnym (zamiast 40 zł)

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezwykły spektakl przybliżający widzom twórczość Tadeusza Różewicza

W skrócie

Oferta

  • Bilet na spektakl „Nauka Chodzenia”
  • Kiedy: 14-15.12.2019 o godz. 18:30
  • Gdzie: Wrocławski Teatr Współczesny

„Nauka Chodzenia”

Spektakl w reżyserii Pawła Miśkiewicza jest upamiętnieniem twórczości Tadeusza Różewicza. Widzowie odbędą bowiem podróż przez dramaty, prozę i poezję artysty, pokazaną w formie różnorodnych scen, często urywanych i pozornie wyrwanych z kontekstu. Grający na scenie aktorzy nie są przypisani do postaci, z upływem czasu przyjmują coraz to nowe wcielenia, nieustannie przebywając pośród metafor, spostrzeżeń i intuicji poety.

Czas trwania: 180 min (1 przerwa)

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: rezerwacja miejsc możliwa będzie wyłącznie mailowo na adres rezerwacja@wteatrw.pl. Należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, kod zabezpieczający oraz kod grouponu. O przyznaniu miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Wymiana grouponu na bilety możliwa jest wyłącznie w kasie biletowej najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem wybranego spektaklu (lub wcześniej, w godzinach pracy kasy).
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a 10 przekazać jako prezent. Po rozpoczęciu przedstawienia nie można wchodzić na widownię. Spóźnionym widzom teatr nie zwraca należności za niewykorzystane bilety. Teatr zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w repertuarze. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Wrocławski Teatr Współczesny

Wrocławski Teatr Współczesny to marka od ponad pół wieku rozpoznawalna na arenie krajowej i zagranicznej, dysponująca dziś jedną z największych i najlepiej działających polskich scen teatralnych. Dzięki temu współpracuje z najbardziej interesującymi reżyserami różnych pokoleń i narodowości oraz ze wzbudzającym swą grą niesamowite emocje zespołem aktorskim, co owocuje licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

W 2012 kierownictwo WTW objął uznany reżyser, Marek Fiedor – absolwent teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST.

Wrocławski Teatr Współczesny

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko