zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Jutro koniec.

Gal Serwis

Serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego i ozonowaniem z dojazdem do klienta w Gal Serwis

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Usługi pozwalają zadbać o świeżość i czystość samochodu, co ma wpływ na większy komfort podróżowania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Polecam!
M
Małgorzata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 4, 2021
Wszystko OK. Polecam!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 16, 2021
Regularnie korzystam z usługi prania tapicerki meblowej i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z efektu i obsługi. Tym razem zleciłem pranie całej tapicerki w samochodzie (bez podsufitki). Kolejny raz nie zawiodłem się na Gal Serwisie. Pracownik był przed umówionym czasem. Wypranie wnętrza dużego kombi zajęło niecałe półtorej godziny (fotele, kanapa, zagłówki, boczki drzwi, dywaniki, wykładzina podłogi, wykładzina bagażnika). Za całość, razem z dojazdem, zapłaciłem 99 zł. Moim zdaniem rewelacja.
R
Roman
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2021
OK

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego do 100 g + opcjonalne ozonowanie układu
  • oferta z dojazdem do klienta
  • rodzaj czynnika: R134
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika płatne na miejscu 25 zł

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 001 630. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gal Serwis

Brudy warto prać w domu, bo są pożywką dla wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. Można jednak zdać się na specjalistów, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi marki Kärcher. Pracownicy Gal Serwis z chęcią podejmują wszelkiego rodzaju wyzwania w zakresie prania tapicerki samochodowej czy meblowej, gwarantując przy tym staranne wykonanie pracy z zachowaniem troski o środowisko, domowników czy osoby podróżujące autem. Co więcej, zapewniają szybką realizację usług na terenie Warszawy i okolic, gdyż pracują w elastycznych godzinach, również w niedzielę.