Brak nowych powiadomień

Gabinety Stomatologii Estetycznej SmileEst

al. Legionów 6 lok. 2, Gdańsk

Wybielanie zębów laserem diodowym za 599,99 zł w Gabinecie Stomatologii Estetycznej Smile Est w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesna metoda pomoże w uzyskaniu bielszego uśmiechu w ciągu 15 minut

W skrócie

Ciesz się pięknym uśmiechem z dzisiejszym grouponem. Wybiel zęby w Gabinecie Stomatologii Estetycznej Smile Est w Gdańsku.

Oferta

  • 599,99 zł za wybielanie zębów laserem diodowym dla 1 osoby.

Laser diodowy wykorzystywany jest w chirurgii stomatologicznej, leczy nadwrażliwość i stosowany jest w endodoncji. Urządzenie wybiela również zęby już w ciągu 15 minut – zabieg jest w pełni bezpieczny i przynosi trwałe efekty.

Smile Est
Gabinety Stomatologii Estetycznej proponują rozwiązania które sprawią, że uśmiech pacjenta staje się pełny i kuszący. Na miejscu wykonać można m.in. korony i licówki pełnoceramiczne, estetyczne uzupełnienia na implantach, pakiety profilaktyki uzębienia, zabiegi stomatologii dziecięcej czy ortodontyczne. Właścicielka, lek. stom. Agnieszka Ruzik wierzy, że rola zębów nie ogranicza się tylko do “gryzienia” oraz wyznaje zasadę, że doskonały efekt końcowy leczenia zależy od pełnej współpracy Pacjenta, stomatologa - praktyka i mistrza techniki dentystycznej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zabiegiem należy okazać groupon. Możliwość wykonania zabiegu tylko na zębach bez ubytków próchnicowych, kamienia i osadu nazębnego. Realizacja: pon.-pt. w godz. 8-20, sob. w godz. 10-15.
Konieczna rezerwacja tel. 513 097 355 lub 58 340 05 39 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinety Stomatologii Estetycznej SmileEst

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny