zamknij
Wyprzedaż!

Bolesława Chrobrego 39, Rybnik

Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na redukcję stresu, rozluźnianie mięśni, poprawę krążenia, lepszy sen, zmniejszenie cellulitu, a także nawilżenie skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
maj 20, 2021
Miło, cudowne odprężenie
I
Izabelatop reviewer
12 Oceny5 reviews
kwiecień 20, 2021
Profesjonalnie, przyjemne doznania :)
J
Joannatop reviewer helpful reviewer
128 Oceny65 reviews
luty 24, 2021
Było miło....
P
Patrycja
1 Oceny1 reviews
luty 6, 2021
Polecam w 100%
D
Dariusz
1 Oceny1 reviews
styczeń 21, 2021
Wszystko ok

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 636 427. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje masaż klasyczny lub relaksacyjny, 30 lub 60 minut. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Czas Relaksu

Szukając sposobu na poprawę samopoczucia i kondycji ciała oraz ducha, a także zmniejszenie bólu mięśni, stawów i innego rodzaju napięć warto zdecydować się na profesjonalny masaż. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Rybniku salonu Czas Relaksu. Na miejscu do wyboru są takie zabiegi jak: masaż leczniczy, relaksacyjny, bańką chińską, gorącymi kamieniami, bambusami, ciepłym olejkiem lub relaksacyjny z dodatkową opcją peelingu ciała i aplikacją maseczki na twarz.