Gabinet Magiczna Chwila Masaż Kosmetyka

Bednorza 49, Katowice

Wybrany masaż ciała lub wybranej partii i więcej w Gabinecie Magiczna Chwila Masaż Kosmetyka (do -18%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta masaży obejmujących całe ciało lub wybraną partię; sposób na relaks i odprężenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 30 lub 60 minut
 • partie ciała do wyboru (w przypadku opcji 7): twarz, szyja, dekolt/dłonie, stopy/plecy/nogi
 • dostępne masaże:
  • grupa I – masaż relaksacyjny gorącą oliwą lub gorącą czekoladą lub aromaterapeutyczny
  • grupa II – masaż modelująco-wyszczuplający, masaż bańką chińską, masaż bambusami, masaż masłem shea
  • grupa III – masaż modelująco-wyszczuplający, masaż bańką chińską; masaż bambusami, masaż masłem shea, masaż antystresowy-relaksacyjny (masaż głowy i karku połączony z odżywiającym masażem twarzy)
  • grupa IV – masaż gorącą czekoladą lub masaż stemplami ziołowymi lub masaż ciepłą świecą aromatyczną

Zabieg Rozświetlająca Marchewka:

Zabieg rozpoczyna się peelingiem karotenowym (kompozycja naturalnych maseł i olejów odpowiednich do każdego rodzaju skóry). Peeling ma na celu wygładzenie, złuszczenie skóry, pozostawiając ją miękką i gotową na kolejne zabiegi. Dzięki zawartości złotych drobinek skóra jest rozświetlona i opalizująca. Kolejnym etapem jest masaz na bazie masła które nadaje skórze miękkości i przyjemnego zapachu. Zawartość najwyższej jakości maseł i olejów wspomaga nawilżenie i odżywienie suchej skóry. Nierafinowany olej z marchwi ma właściwości przeciwstarzeniowe, ujędrniające i rewitalizujące skórę.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 668 126 111 lub gabinetmagicznachwila@gmail.com. Gabinet zaprasza 6 dni w tygodniu: pon.-pt. w godzinach 14-20 w sobotę (co 2 tydzień) w godzinach 9-13. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Gabinet Magiczna Chwila Masaż Kosmetyka

Gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki oraz masażu. W Gabinecie Magiczna Chwila Masaż Kosmetyka pracuje doświadczona kadra specjalistów, która doradzi odpowiedni do potrzeb i celów zabieg lub terapię. Oferta salonu to m.in. peeling kawitacyjny, masaż twarzy Kobido, masaż stemplami ziołowymi, drenaż limfatyczny.