zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Gabinet Kosmetyczny

Dzielna 11, Warszawa

Wyszczuplające zabiegi TechniSpa od 199,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wyszczuplenie sylwetki i wyraźne zmniejszenie widoczności tzw. pomarańczowej skórki

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: TechniSpa Advanced System
  • zabieg obejmuje całe ciało – nogi (w czterech płaszczyznach), plecy (łącznie z karkiem), brzuch, ramiona
  • pierwsze efekty widoczne już po jednym zabiegu
  • zalecane wykonanie 8-10 zabiegów, 2 razy w tygodniu
  • zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetyczką, w celu dopasowania zabiegu do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i predyspozycji

TechniSpa Advenced System – alternatywa dla zabiegów liposukcji. Dzięki nowoczesnej technologii i spersonalizowanym programom możliwe jest modelowanie sylwetki wspomagane naturalnymi składnikami, które nawet po zabiegu aktywują procesy wyszczuplania, ujędrniania i drenażu.

Urządzenie zabiegowe wykorzystuje 3 innowacyjne technologie i skoncentrowane składniki aktywne zawarte w serum i żelach aplikowanych przed każdym zabiegiem.

  1. Podwójna lipoaspiracja – na tym etapie zabiegu, w czasie jednego prostego ruchu, rozbijane są depozyty tłuszczowe, osłabiane błony komórkowe adipocytów, wzmacniana mikrocyrkulacja i redukcja zastojów płynów.

  2. Podwójna jonizacja – metoda wzmaga efektywność zabiegu poprzez głębokie wprowadzanie składników aktywnych takich, jak Caffeine, Aesculus Hippocastanum, Lipase, pierwiastki śladowe. Wszystko to wspiera działanie wyszczuplające jeszcze wiele godzin po zabiegu, wzmagając jego efektywność i utrzymując efekty.
  3. Dyfuzja ciepła – etap ten to nie tylko doznania głębokiego relaksu i odprężenia mięśni, ale również silna stymulacja metabolizmu i upłynnienie zawartości komórek tłuszczowych, dzięki czemu proces wyszczuplania i redukcji cellulitu jest szybszy i efektywniejszy. Dodatkowo pobudzenie mikrocyrkulacji i syntezy włókien kolagenowych pomaga uzyskać piękniejsze, jędrniejsze i bardziej odżywione ciało. Na zakończenie zostaje nałożony wyszczuplający żel - krem, który przedłuża efektywność zabiegu.

Warunki

Przeciwwskazania: nieleczone nadciśnienie, padaczka, metalowe elementy w obszarze zabiegu, nowotwory, alergie skórne, stany bakteryjne oraz grzybicze, stan po zabiegach chirurgicznych (min. 2 mies.), ciąża, laktacja, zakrzepica. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 412 912. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Kosmetyczny

Zlokalizowany na warszawskiej Woli Gabinet Kosmetyczny to miejsce, które powstało z myślą o kobietach i sposobach na podkreślenie naturalnego piękna. Tutejszą specjalnością są zabiegi na twarz, ciało i włosy oraz manicure, pedicure, a także depilacja. Na miejscu warto też skusić się na innowacyjny zabieg TechniSpa Advanced System o działaniu wyszczuplającym i redukującym cellulit.