zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

Bartnicza 10a, Szczecin

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, minipasta i więcej w gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany pakiet higienizacyjny to sposób na oczyszczenie zębów z kamienia i przebarwień, wzmocnienie szkliwa i piękniejszy uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Daria
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 30, 2022
Jestem bardzo zadowolona. Czyszczenie przebiegło sprawnie i co najważniejsze - bezboleśnie i w przemiłej atmosferze. Będę wracać na pewno.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
S
Stanisław
4 Oceny2 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 17, 2022
Miła obsługa zabieg bezbolesny miła pani stomtolog. Pozdrawiam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aneta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Jestem bardzo zadowolona z usługi
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Justyna
2 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
grudzień 21, 2021
W moim odczuciu niski poziom profesjonalizmu , piakowanie niedokładne ogólnie żałuję że nie skorzystałam z innego gabinetu
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
S
Sylwia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 2, 2021
Jestem bardzo zadowolona 😁 pięknie wyczyszczone ząbki jak perełki! Pani Klaudia wykonała zabieg bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu: w zależności od opcji, skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, instruktaż higieniczny, minipasta
  • opcjonalnie: pakiet dla osób z aparatami ortodontycznymi

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 262 135. Godz. rejestracji: pon. 9-13, wt. 9-13, śr. 9-13, czw. 14-18, pt. 9-13. Przed zakupem grouponu należy telefonicznie sprawdzić dostępność preferowanych terminów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Próba wykorzystania grouponu ponownie przez tę samą osobę spotka się z odmową. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

W ramach swojej działalności Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska współpracuje z placówką Medicine Lekarze Specjaliści, która oferuje klientom szeroką gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii. Doświadczony zespół specjalistów pomaga w leczeniu zębów, profilaktyce i uzupełnianiu ubytków. Oprócz tego na miejscu skorzystać można z konsultacji okulistycznej, ginekologicznej, dermatologiczno-alergologicznej, a nawet rehabilitacji. Placówka oferuje opiekę medyczną na wysokim poziomie, krótkie terminy oczekiwania oraz rodzinną atmosferę.

W gabinecie znajduje się także pracownia RTG, w której można wykonać pełną rentgenodiagnostykę stomatologiczną: pantomogram, telerentgenogram (cefalogram), zdjęcie celowane zęba, skrzydłowo-zgryzowe, stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcie czaszki AP oraz badania: EKG, Holter EKG, Holter RR (ciśnienia), spirometrię.

Dodatkowe informacje dostępne tutaj