zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

MegiSpa

Targowa 8, Sosnowiec

Prostowanie keratynowe (od 199 zł) z polerowaniem i modelowaniem (od 219 zł) w salonie MegiSpa w Sosnowcu

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Keratyna nadaje włosom blask, nawilżenie i dobrą kondycję, a efekt prostych włosów widoczny jest zaraz po zabiegu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 13, 2022
Pani Magda ma ogromną wiedzę na temat zabiegu, doboru odpowiedniej keratyny pod włos oraz pielęgnacji po. Muszę przyznać, że po raz pierwszy ktoś tak porządnie zajął się moimi właśnie jesli chodzi o usługę prostowania keratynowego. Warto dodać, że jest bardzo sympatyczna i te 2 godziny minęły naprawdę miło i szybko :) Na pewno wrócę za kilka miesięcy, bo efekty są cudne.
S
Sebastian
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 23, 2021
Polecam ! Obsługa na najwyższym poziomie , wszystko omawiane i zaproponowane jak najlepsze rozwiązanie dla moich włosów !!! Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym ! Napewno tam wroce ! Pozdrawiam i dziękuję 😚

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: krótkie, średnie, długie
  • w przypadku opcji dot. włosów krótkich i średnich użyte zostaje ok. 30-45 g keratyny (w przypadku bardzo zniszczonych lub gęstych włosów dopłata ok. 50 zł)
  • w przypadku opcji dot. włosów długich użyte zostaje ok. 40-60 g keratyny (w przypadku bardzo zniszczonych lub gęstych włosów dopłata ok. 50 zł)
  • każde kolejne 10 g keratyny podlega dopłacie 50 zł (płatne na miejscu)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do nowych klientów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 222 735 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

MegiSpa

W kameralnych wnętrzach zlokalizowanego w Sosnowcu salonu fryzjerskiego można zadbać o piękny wygląd i dobrą kondycję włosów. Tutejszą specjalnością są zabiegi keratynowego prostowania, które są w stanie zapewnić długotrwały efekt pełnej blasku, gładkiej fryzury. W ofercie salonu Fryzella są także takie usługi jak polerowanie, modelowanie, przedłużanie, czy też pielęgnacyjna sauna i odżywcza maska na włosy.