Jana Kazimierza (róg ul. Pogodnej), Nieporęt

Jazda quadem dla 1 osoby (od 104,99 zł) lub dla 2 osób (od 205,99 zł) z firmą Fort Robson

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełna emocji jazda quadem to solidna dawka adrenaliny przez nawet 60 minut

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Ania
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2019
Profesjonalną obsługa. Super kontakt. Gorąco polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jazda quadem 250 cm³
  • czas trwania jazdy: 30-60 minut
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie

Czy jest coś bardziej emocjonującego niż jazda quadem? Ryk silnika, nieznane tereny do pokonania oraz duch rywalizacji towarzyszą każdej przejażdżce. Fort Robson Nieporęt to propozycja nie tylko dla wprawionych kierowców, ale również dla tych, którzy chcieliby po raz pierwszy spróbować swoich sił. Fort Robson oddaje do dyspozycji jeden z największych torów dla quadów w okolicy Warszawy.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany .Możliwość odwołania wyprawy (z automatyczną zmianą terminu) z powodu awarii, choroby instruktora lub warunków atmosferycznych. Należy mieć ze sobą: dowód osobisty, ubranie dostosowane do panujących warunków atmosferycznych, napój.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 587 587 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fort Robson

Imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, eventy i różnego rodzaju spotkania firmowe to główne obszary działalności firmy Fort Robson, która posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Jej specjalnością jest również organizacja imprez (np. wieczory kawalerskie, imprezy urodzinowe, gry w paintball, imprezy na quadach, zorbing, off-road, strzelnica) dla klientów indywidualnych. Firma prowadzi zarówno imprezy wyjazdowe na terenie całego kraju, jak i stacjonarne (w miejscowości Nieporęt w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy oraz na Mazurach, w okolicach Giżycka).

Więcej informacji na Facebooku.