Fit Maszkety Catering Dietetyczny

Catering dietetyczny: dieta Wege-Fish 1500, 1800 lub 2000 kcal za 129 zł i więcej w Fit Maszkety Catering Dietetyczny

180 zł
129 zł
28% zniżki

Wyróżniki

Specjalistyczna i urozmaicona dieta dla osób wykluczających ze swojego menu mięso i dopuszczających spożycie ryb

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Wege-Fish (Pesco)
  • kaloryczność:1500, 1800, 2000 lub 2500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: 40 km od Bytomia w cenie. Większe miasta objęte dostawą: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Bielsko-Biała, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Rybnik, Gliwice, Radzionków, Kędzierzyn-Koźle, Żory, Tychy.
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku w godzinach 20 do 3 (dnia poprzedniego). W piątek istnieje możliwość dostawy na sobotę i niedzielę.

Dieta wegetariańska z rybą (pescowegetariańska): uważana jest za jedną ze zdrowszych diet. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu mięsa, jest więc jedną z odmian diety wegetariańskiej. Dozwolone jest spożywanie ryb, owoców morza oraz produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak nabiał. Dieta bazuje również na zdrowych produktach zbożowych, owocach i warzywach.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyeliminować z jadłospisu mięso i zdrowiej się odżywiać, poprawić odporność, dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail fit.maszkety@gmail.com z podaniem (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podając kod zabezpieczający groupon. Brak możliwości realizowania Grouponów do 20.11.2021 r. Dostawa: 40 km od Bytomia w cenie. Większe miasta objęte dostawą: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Kędzierzyn-Koźle, Tychy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Fit Maszkety Catering Dietetyczny

Opracowane przez wykwalifikowanych dietetyków diety oferowane są mieszkańcom Bytomia i okolicznych miejscowości. Firma Fit Maszkety Catering Dietetyczny przygotowuje posiłki odpowiednie zarówno dla osób, które chcą zrzucić parę kilogramów, jak i tych, którzy uprawiają sport lub mają nietolerancje pokarmowe. Klienci mogą wybrać pośród takich diet jak m.in. Standard, Sport, Vege, Junior, Bez laktozy, Vegan, Paleo.