Health&Beauty

Stojałowskiego 19, Bielsko-Biała

Do 34% zniżki na: Zabiegi kosmetyczne w firmie Health&Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dotlenienie skóry właściwej, rewitalizacja Przebudowa włókien kolagenowych Poprawa gęstości i jędrności skóry Nawilżenie

O tej ofercie

Oczyszczanie wodorowe + ampułka + maska na twarz

Oczyszczanie wodorowe + ampułka + maska + masaż głowicą jadeitową na twarz

Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona. Zabieg nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym może być przeprowadzona u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą, a nawet z trądzikiem różowatym. Procedura oczyszczania powinna stanowić wstęp do każdej terapii przeciwstarzeniowej.

Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona. Zabieg nieie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym może być przeprowadzona u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą, a nawet z trądzikiem różowatym. Procedura oczyszczania powinna stanowić wstęp do każdej terapii przeciwstarzeniowej. Jako indywidualny zabieg daje efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elast.

Zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, może on zostać wprowadzony do jej głębokich warstw. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Zabieg oczyszcza ją, dotlenia i nawilża.

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 510 091 630. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Health&Beauty

Szukając przyjaznego miejsca, gdzie w miłej, intymnej atmosferze można zatroszczyć się o swój wygląd, warto udać się do zlokalizowanego w centrum Bielska-Białej salonu Health&Beauty. Wśród oferowanych tu usług znaleźć można m.in. zagęszczanie, przedłużanie i lifting rzęs, pielęgnację dłoni i stóp, stylizację paznokci, opalanie natryskowe, wybielanie zębów. Dopełnieniem oferty są zabiegi medycyny estetycznej i kosmetyczne na twarz.