DSTeam

Chałubińskiego 31, Gdańsk

Strzelnica: wynajęcie toru oraz broni z pakietem amunicji od 35 zł i więcej opcji z firmą DSTeam w Gdańsku

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wynajęcie toru na strzelnicy lub godzinne szkolenie pod opieką instruktora to sposób na emocjonujące spędzenie wolnego czasu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Dostępne pakiety:

  • Pakiet I: zawiera podstawowe szkolenie, opiekę instruktora, stanowisko strzeleckie oraz amunicję. Do wyboru karabinek lub pistolet kalibru 22LR (S&W MP15 lub CZ P-07 Kadet)

  • Pakiet II: zawiera podstawowe szkolenie, opiekę instruktora, stanowisko strzeleckie oraz amunicję. Oferta realizowana jest na pistolecie Glock 17/19.

  • Pakiet III: zawiera szkolenie z instruktorem obejmujące szkolenie teoretyczne, opiekę instruktora, 30 szt. amunicji 9x19 Glock 17/19.

  • Pakiet IV: zawiera szkolenie z instruktorem obejmujące szkolenie teoretyczne, opiekę instruktora, 30 szt. amunicji 9x19 Glock + 10 szt. amunicji 7,62 x 39 KBKAK (karabin Kałasznikowa)

    • ważne: pakiet przeznaczony dla osób powyżej 15. roku życia

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 20-60 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 566 997 od godz. 14 do późnych godzin wieczornych. Osoby poniżej 18 lat, muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Realizacja ofert odbywa się w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia strzelnicy i jest uzależniona od harmonogramu pracy strzelnicy po wcześniejszym potwierdzeniu terminu. Z oferty nie mogą korzystać osoby będące pod wpływem alkoholu. W trakcie jednej wizyty na strzelnicy można wykorzystać maks. 2 groupony z Pakietu I lub II, albo 1 groupon z Pakietu III lub IV. Ofert z Pakietu I i II nie można łączyć z ofertą Pakietu III i IV. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 8. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

DSTeam

Prawie 2 lata przygotowań, konsekwencja w działaniu, zamiłowanie do broni palnej i strzelectwa – to wszystko przełożyło się na stworzenie strzelnicy DSTeam. Z usług firmy może skorzystać każda osoba zainteresowana odbyciem szkolenia lub bezpiecznym strzelaniem z różnych rodzajów broni. W ofercie są m.in. szkolenia ze strzelania dla osób początkujących wraz z kursem podstawowego posługiwania się bronią palną i zasadami bezpieczeństwa lub szkolenia, które doskonalą technikę u osób bardziej zaawansowanych. Strzelnica posiada 5 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi, a strzelanie statyczne odbywa się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów. Klienci mają do wyboru szeroki arsenał broni – pistolety o kalibrze 9 mm i 0,45 ACP, rewolwery 0,38 Special i 0,357 Magnum czy karabiny Ak-47 Kałasznikow i Mossberg MMR. DSTeam obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz organizuje imprezy o tematyce strzeleckiej.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.