zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

DSTeam

Chałubińskiego 31, Gdańsk

Strzelnica: wynajęcie toru oraz broni z pakietem amunicji od 35 zł i więcej opcji z firmą DSTeam w Gdańsku

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wynajęcie toru na strzelnicy lub godzinne szkolenie pod opieką instruktora to sposób na emocjonujące spędzenie wolnego czasu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 14, 2022
Super ! prezent urodzinowy udany- chłopak bardzo zadowolony!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 4, 2022
polecam, super atmosfera!
A
ADRIANNA
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2021
Super atmosfera i opieka. Dużo wartościowej wiedzy 😁
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 20, 2021
Podejście chłopaków super, extra emocje, Polecam! :)
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 17, 2021
Fajna ekipa, super miejscówka, na bank tam wrócę 😊
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 13, 2021
wszystko ok
E
Emil
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2021
Genialne!
B
Bożena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 30, 2020
Super😀

O tej ofercie

Szczegóły:

Dostępne pakiety:

  • Pakiet I: zawiera podstawowe szkolenie, opiekę instruktora, stanowisko strzeleckie oraz amunicję. Do wyboru karabinek lub pistolet kalibru 22LR (S&W MP15 lub CZ P-07 Kadet)

  • Pakiet II: zawiera podstawowe szkolenie, opiekę instruktora, stanowisko strzeleckie oraz amunicję. Oferta realizowana jest na pistolecie Glock 17/19.

  • Pakiet III: zawiera szkolenie z instruktorem obejmujące szkolenie teoretyczne, opiekę instruktora, 30 szt. amunicji 9x19 Glock 17/19.

  • Pakiet IV: zawiera szkolenie z instruktorem obejmujące szkolenie teoretyczne, opiekę instruktora, 30 szt. amunicji 9x19 Glock + 10 szt. amunicji 7,62 x 39 KBKAK (karabin Kałasznikowa)

    • ważne: pakiet przeznaczony dla osób powyżej 15. roku życia

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 20-60 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 566 997 od godz. 14 do późnych godzin wieczornych. Osoby poniżej 18 lat, muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Realizacja ofert odbywa się w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia strzelnicy i jest uzależniona od harmonogramu pracy strzelnicy po wcześniejszym potwierdzeniu terminu. Z oferty nie mogą korzystać osoby będące pod wpływem alkoholu. W trakcie jednej wizyty na strzelnicy można wykorzystać maks. 2 groupony z Pakietu I lub II, albo 1 groupon z Pakietu III lub IV. Ofert z Pakietu I i II nie można łączyć z ofertą Pakietu III i IV. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 8. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

DSTeam

Prawie 2 lata przygotowań, konsekwencja w działaniu, zamiłowanie do broni palnej i strzelectwa – to wszystko przełożyło się na stworzenie strzelnicy DSTeam. Z usług firmy może skorzystać każda osoba zainteresowana odbyciem szkolenia lub bezpiecznym strzelaniem z różnych rodzajów broni. W ofercie są m.in. szkolenia ze strzelania dla osób początkujących wraz z kursem podstawowego posługiwania się bronią palną i zasadami bezpieczeństwa lub szkolenia, które doskonalą technikę u osób bardziej zaawansowanych. Strzelnica posiada 5 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi, a strzelanie statyczne odbywa się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów. Klienci mają do wyboru szeroki arsenał broni – pistolety o kalibrze 9 mm i 0,45 ACP, rewolwery 0,38 Special i 0,357 Magnum czy karabiny Ak-47 Kałasznikow i Mossberg MMR. DSTeam obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz organizuje imprezy o tematyce strzeleckiej.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.