Dotyk Orientu

Orientalne zabiegi: 139 zł za groupon wart 200 zł na masaż i więcej w salonie Dotyku Orientu – 2 lokalizacje (do -31%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowane masażystki z wyspy Bali

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieSzczegóły:

 • możliwość przedłużenia masażu o 30-minutowy zabieg refleksologii stóp i dłoni lub o 30-minutowy masaż głowy i twarzy za dopłatą 49 zł/os.
 • wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowane masażystki z wyspy Bali
 • do wyboru wszystkie masaże z oferty salonów (z wyłączeniem masażu na 4 ręce), czyli ponad 30 rodzajów zabiegów z całego świata w tym m.in. masaż:
  • tajski klasyczny
  • tradycyjny balijski
  • ciepłymi kamieniami bazaltowymi
  • hawajski Lomi-Lomi Nui
  • dla kobiet w ciąży
  • ciepłymi olejkami
  • brazylijski gorącą czekoladą
  • shiatsu
  • ciepłą świecą aromatyczną
  • masłem shea
 • możliwość wykorzystania grouponu również na dowolnie wybraną usługę salonu
 • lista masaży i rytuałów dostępna tutaj
 • podczas wizyty w salonie do dyspozycji gości jest szeroki wybór herbat z całego świata (czarna, zielona, biała, jaśminowa itp.) oraz aromatyczna kawa z ekspresu

Tajski masaż lub rytuał w Warszawie? Ten i wiele innych są oferta salonów Dotyk Orientu, mieszczących się w Wilanowie i na Mokotowie. Prezentowana na stronie Groupon propozycja to szansa by zapewnić sobie, jak i bliskiej osobie odpowiednią dawkę odprężenia i relaksu. Masaże oraz rytuały trwać mogą nawet 1,5 godziny, a wybierać można z ponad 30 różnych zabiegów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Masaże na 4 ręce nie są objęte ofertą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na elegancki bon prezentowy salonu Dotyk Orientu z dowolną dedykacją, życzeniami, itp. (zarówno w wersji papierowej, zapakowany w estetyczną kopertę, jak i elektronicznej). Wersję papierową można odebrać na miejscu w salonach Dotyk Orientu lub wskazać adres do wysyłki. Wersja elektroniczna wysyłana jest mailem w ciągu kilku minut. Dodatkowa opcja: Podaruj groupon na prezent oznacza możliwość skorzystania z opcji zakupu grouponu na prezent. W dniu wizyty możliwość zakupu w salonie kolejnego grouponu na tych samych warunkach. Groupon można wykorzystać w salonie Dotyk Orientu Wilanów codziennie w godz. 09-22 lub w salonie Dotyk Orientu Mokotów od pon. do pt. w godz. 09-15 i od sob. do niedz. w godz. 09-12. Groupon można wykorzystać na dowolnie wybraną usługę salonu, w przypadku niewykorzystania pełnej kwoty grouponu, pozostała kwota możliwa jest do wykorzystania przy kolejnej wizycie. W przypadku przekroczenia kwoty grouponu obowiązuje dopłata na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 404 544 z podaniem kodu zabezpieczającego (w przeciwnym razie salon może odmówić realizacji grouponu podczas wizyty). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dotyk Orientu


Oba warszawskie salony to egzotyczne krainy, w których na gości czekają relaksujące rytuały oraz masaże z całego świata. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowane masażystki z wyspy Bali, więc nie zaskakuje fakt, iż specjalnością Dotyku Orientu jest m.in. tradycyjny masaż balijski i tajski. Nie brakuje przy tym technik relaksacyjnych pochodzących z innych stron świata – masażu hawajskiego Lomi-Lomi Nui, brazylijskiego gorącą czekoladą czy też tybetańskiego gorącymi kamieniami bazaltowymi. Ponadto ofertę salonu stanowią orientalne rytuały, czyli połączenie masażu z naturalnym peelingiem całego ciała (np. solno-cukrowym peelingiem z masłem shea oraz jaśminem i zieloną herbatą) oraz naturalną, jogurtowo-odżywczą maską na ciało.

Dotyk Orientu

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.