Skin Creation Klinika Urody

Meksykańska 6/6, Warszawa

Do 62% zniżki na: Wybrany rytuał spa w Skin Creation Klinika Urody

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 8.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Rytuały piękna to pakiety spa dedykowane dla osób spragnionych zaznania głębokiego relaksu i harmonii ducha

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Rytuał Piękna Satynowy Dotyk

Rytuał Piękna Cherry Blossom

Waniliowy Rytuał Piękna

 •  
 • Rytuał Piękna Satynowy Dotyk (80 minut).

  • Enzymatyczny peeling migdałowy na ciało
  • Autorski masaż Skin Creation tyłu tułowia (ok. 30 min.)
  • Wegańska maska na ciało
  • Satynowa pielęgnacja dłoni
  • Zabieg na twarz: demakijaż SPA, konsultacja i ocena stanu skóry z wywiadem kosmetologicznym, peeling enzymatyczny/kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa z ampułką z kwasem hialuronowym, maska i krem dobrane do rodzaju i potrzeb skóry
  • Aromatyczna kawa lub herbata

  Przeciwwskazania do zabiegu: stany zapalne, gorączkowe, infekcje wirusowe, grzybicze, nowotwór, choroby zakaźne, ciąża, zmiany zakrzepowe, rany, tętniaki, świeży tatuaż lub makijaż permanentny.

  Rytuał Piekna Cherry Blossom (ok. 70 min.)

  • Autorski masaż limfatyczny Skin Creation całego ciała na bazie wegańskiej maski wiśniowej (ok. 40 min.)
  • zabieg na twarz: demakijaż SPA, konsultacja i ocena stanu skóry z wywiadem kosmetologicznym, peeling enzymatyczny/kawitacyjny, autorski liftingujący masaż twarzy Skin Creation, maska i krem dobrane do rodzaju i potrzeb skóry
  • aromatyczna kawa lub herbata

  Przeciwwskazania do zabiegu: stany zapalne, gorączkowe, infekcje wirusowe, grzybicze, nowotwór, choroby zakaźne, ciąża, zmiany zakrzepowe, rany, tętniaki, świeży tatuaż lub makijaż permanentny.

  Waniliowy Rytuał Piękna (ok. 60 minut).

  • Autorski masaż rozluźniający Skin Creation pleców ramion karku i głowy (ok. 30 min.)
  • Waniliowa wegańska maska pielęgnacyjna na ciało
  • Jedwabista pielęgnacja dłoni maską regeneracyjną
  • Zabieg na twarz: demakijaż SPA, konsultacja i ocena stanu skóry z wywiadem kosmetologicznym, peeling enzymatyczny/kawitacyjny, ampułka, sonoforeza, maska i krem dobrane do rodzaju i potrzeb skóry.
  • Aromatyczna kawa lub herbata

  Przeciwwskazania do zabiegu: stany zapalne, gorączkowe, infekcje wirusowe, grzybicze, nowotwór, choroby zakaźne, ciąża, zmiany zakrzepowe, rany, tętniaki, świeży tatuaż lub makijaż permanentny.

  Rytuały piękna realizowane w Skin Creation to pakiety spa dedykowane dla osób spragnionych zaznania głębokiego relaksu i harmonii ducha. Pakiety składają się z określonych etapów pielęgnacyjnych na ciało i twarz, które pozwalają zadbać o piękno, zdrowie, dobry nastrój i poprawę kondycji skóry. Rytuały piękna dostępne są w trzech wariantach. Każdy z nich jest autorski, unikatowy i ściśle określony.

  Rytuał piękna satynowy dotyk to rytuał , który ma na celu zrzucić napięcia z ciała i wygładzić skórę otulając ją satynową pielęgnacją. Pakiet rozpoczyna się od peelingu migdałowego ciała, który usuwa martwe komórki naskórka. Następnie na ciepłym azjatyckim oleju Kanu wykonywany jest autorski masaż Skin Creation- tyłu tułowia , ramion karku. Pielęgnację ciała zwieńcza wegańska maska bogata w cenne składniki aktywne- mleko ryżowe i zielony bambus. Tworzą one satynową powłokę na skórze i chronią ją przed utratą wody. Dalsza pielęgnacja obejmuje zabieg na twarz o działaniu nawilżająco-bankietowym i aplikacje satynowej maski na dłonie.

  Rytuał Piękna Cherry Blossom - to rytuał pielęgnacyjny ciała o działaniu nawilżająco-regeneracyjnym dedykowany dla osób ze skórą mocno wysuszoną i wrażliwą. Rozpoczyna się od autorskiego masażu limfatycznego Skin Creation wykonywanego na wegańskiej masce do ciała o zapachu subtelnej wiśni. Dzięki zastosowaniu sekwencyjnych technik przepychająco-uciskowych, limfa zostaje odprowadzona w kierunku węzłów chłonnych. Rytuał wprawia w energetyczny stan pobudzenia i relaksu. Dzięki bogatym składnikom odżywczym maski, skóra pozostaje jedwabiście gładka i pojędrniona. Drugim etapem jest wykonanie liftingującego zabiegu na twarz, w którego skład wchodzi: oczyszczenie peelingiem kawitacyjnym lub enzymatycznym, liftingujący masaż twarzy Skin Creation, aplikacja maski dobranej indywidualnie do potrzeb skóry.

  Waniliowy Rytuał Piękna to pakiet zabiegów rozluźniająco-oczyszczających, dedykowany jest w szczególności dla osób przemęczonych, potrzebujących rozbicia napiętych mięśni. 30 minutowa sesja autorskiego masażu Skin Creation pleców, ramion, karku i głowy zawiera rozluźniające techniki masażu klasycznego i akupresury. Ciepły olej migdałowy nawilża i pielęgnuje skórę, a waniliowa maska na ciało dostarcza odżywczych składników aktywnych. W pakiecie znajduje się również regeneracja skóry dłoni przy użyciu satynowej maski pielęgnacyjnej i zabieg oczyszczający skóry twarzy z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 883 519 999. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1.

Skin Creation Klinika Urody

Skin Creation to nowo powstała klinika urody zlokalizowana w centrum Saskiej Kępy przy ulicy Meksykańskiej 6. To miejsce w którym skóra znajduje się w samym centrum zainteresowania, stworzone dla osób ceniących sobie profesjonalizm, a także indywidualne kompleksowe podejście. W ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz strefy spa. Wykorzystywane przez nas certyfikowane najwyższej jakości preparaty gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo świadczonych zabiegów. W klinice oferowany jest szeroki zakres zabiegów na twarz oraz ciało wykorzystując przy tym najnowocześniejszą aparaturę, której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Wśród zabiegów oferowanych przez Skin Creation największą popularnością cieszą się: terapie laserowym peelingiem węglowym, oczyszczanie wodorowe Hydrogenium H2 jet H2 Peel, mezoterapia, mikrodermabrazja, presoterapia czy peelingi chemiczne, a także wiele innych.