UA Skin

Paryska 19/21, Warszawa

Do 56% zniżki na: Pakiet z masażem, zabiegiem na twarz i więcej w firmie UA Skin

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pielęgnacyjne i relaksujące zabiegi obejmujące ciało oraz twarz

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

40-min. relaksacyjny masaż całego ciała+20-min. relaks gorącym kamieniem,60-min.zab na twarz +konsultacja kosmetolog

Relaksacyjny masaż rozluźnia napięte mięśni i pozwala ukoić nerwy. Po masażu układane na ciało rozgrzane kamienia bazaltowe, doskonale wyszlifowane przez morskie fale oblewające Hawaje i Bali – jedne z najczystszych miejsc na świecie. Ciepło emitowane przez kamienia wulkaniczne, nastrojowa muzyka rozluźnia, relaksuje i rewitalizuje cały organizm. 

Masaże oraz zabiegi kosmetyczne wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Zabiegi kosmetyczne, dobierane są indywidualnie dla każdego klienta.

W cenę zabiegu wchodzi konsultacja kosmetologa. W czasie konsultacji kosmetolog pomaga dobrać kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 518 917 372. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

UA Skin

Nowoczesny przytulny salon na warszawskim Powiślu to wyjątkowe miejsce, gdzie mogą Państwo całkowicie zrelaksować się przy pysznej kawie oraz słodkim poczęstunku. Wygodne fotele kuszą, by na nich usiąść i oddać się w ręce naszych zdolnych manikiurzystek. Równie przytulnie jest w gabinecie kosmetologa, który zapewnia całkowitą prywatność, gdyż nikt nie wchodzi do niego w trakcie zabiegu.