Brak nowych powiadomień

Dim Sun Sushi

Marywilska 44 lok. 182, Warszawa

Zestaw sushi: Tokio za 65 zł i więcej opcji w Dim Sun Sushi

Oferta ograniczona czasowo!
Do -22%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W zestawach różne kawałki sushi np. futomaki z krewetką, california maki z białą rybą, hosomaki z ogórkiem i awokado, nigiri

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 24 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dim Sun Sushi

Zlokalizowana na warszawskiej Białołęce, w C.H. Marywilska restauracja kusi wielbicieli japońskich przysmaków. Dim Sun Sushi specjalizuje się w przygotowywaniu różnego rodzaju rolek sushi, które można zamówić w kawałkach lub w specjalnie skomponowanych zestawach. W ofercie znaleźć też można ofertę lunchową, pierogi bezglutenowe i pampuchy z różnorodnymi nadzieniami. Warto dodać, że dania można zamówić zarówno na miejscu, jak i z dowozem.

Dim Sun Sushi

Restauracja, Azjatycka, Japońska, Sushi