Brak nowych powiadomień

ul. Wilcza 2/4 lok. 3, Warszawa (Śródmieście)

Depilacja laserowa Light Sheer: 10 zabiegów za 349 zł i więcej opcji w Depi-Light

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Depilacja Light Sheer: skuteczny sposób trwałego likwidowania zbędnego owłosienia
  • Bezbolesny zabieg: dyskomfort odczuwany podczas depilacji ograniczony niemalże do zera
  • Lokalizacja: Śródmieście

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dorota
2 Oceny2 reviews
styczeń 27, 2021
Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa. Z zabiegu zamykania naczynek póki co jestem zadowolona, ale czekam na efekt końcowy :)
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
styczeń 18, 2021
Bardzo miło i profesjonalnie
E
EdytaTOP REVIEWER
21 Oceny11 reviews
grudzień 31, 2020
bardzo miły personel, zabieg zrobiony profesjonalnie
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 29, 2020
Super :)
K
Karolina
1 Oceny1 reviews
grudzień 28, 2020
Jestem stała klientka tego miejsca : depilacja super szybkie efekty, botox także dobrze wykonany, czekam teraz na elekt lipo cryo❤️
A
Aleksandra
6 Oceny2 reviews
luty 20, 2021
Jestem mega zadowolona z botoxu. Miałam już w klinikach medycyny estetycznej, wykonywany przez lekarza. Lekarz nie poradził sobie z moją lwią zmarszczką, w Depi Light już po pierwszej wizycie. Dodatkowo błyskawicznie. Rewelacja!
K
Katia
2 Oceny2 reviews
grudzień 11, 2020
Bardzo profesjonalnie i miło. Polecam
H
Hanna
2 Oceny1 reviews
grudzień 9, 2020
Sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale liczą się efekty. Przemiła obsługa w salonie :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Nieprzywiązywanie wagi do detali zazwyczaj kończy się tym, że Austrię myli się z Australią, Cejlon z herbatą, a Republikę Czadu z tlenkiem węgla. Skup się zatem na wszystkich aspektach i upewnij się, że ominie Cię wstyd związany z drobnymi niedopatrzeniami – wybierz się do Depi-Light na laserową depilację Light Sheer.

Oferta
Depilacja laserowa Light Sheer na wybrane partie ciała w 1 z 3 opcji:

1) 349 zł za 10 zabiegów,
2) 449 zł za 20 zabiegów,
3) 549 zł za 30 zabiegów.

Partie ciała do wyboru: wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, sutki, przedramiona, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini podstawowe, bikini głębokie (jako 2 partie), włosy między brwiami, kolana, stopy, uszy.

Depi-Light
W zlokalizowanym w centrum Warszawy salonie Depi-Light można poddać się jednemu z najskuteczniejszych zabiegów, które pozwalają pozbyć się na stałe niechcianego owłosienia. Depilacja Light Sheer, wykonywana laserem amerykańskiej firmy Coherent, ogranicza dyskomfort do minimum – jest przede wszystkim całkowicie bezpieczna, niemal bezbolesna i nie pozostawia blizn. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji, jednak dla optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów (nie częściej niż co 6-8 tygodni na tej samej partii ciała). Depilacji laserowej Light Sheer mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ważne jest, aby przed depilacją zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu i innymi związanymi z nim informacjami.

Warto wiedzieć

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowe rabaty: łydki w cenie 225 zł, uda 250 zł. Zalecany odstęp między zabiegami 6-8 tygodni. Możliwość wyboru kilku partii.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 532 845 377. Konieczna aktywacja karnetu w ciągu 2 m-cy od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Depi - Light