Brak nowych powiadomień

Cook Fit – dietetyczny catering premium

Catering dietetyczny z dostawą na 5 dni od 220 zł i więcej opcji z firmą Cook Fit – dietetyczny catering premium

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zbilansowana dieta o wybranej wartości kalorycznej obejmuje 5 posiłków, np. smoothie jagodowe, sałatka owocowa z krewetkami, chłodnik

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000, 1500, 2000 kcal
  • czas trwania: 5, 10 dni
  • dostawa: w cenie na terenie Poznania i najbliższej okolicy
  • diety realizowane są od pon. do pt. (bez weekendów)
  • przykładowe menu dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dowóz na terenie Poznania i najbliższej okolicy w cenie. Catering dowożony jest również do Przeźmierowa, Baranowa, Tarnowa Podgórnego, Lusowa, Kiekrz, Szczepankowa. Jeżeli catering ma być dowieziony do innej lokalizacji, należy skontaktować się wcześniej z firmą cateringową za pomocą maila. Zamówień należy dokonywać co najmniej na 2 dni przed planowanym rozpoczęciem dostaw. Zakup grouponu wiąże się z akceptacją regulaminu.
W przypadku zakupu drugiego grouponu na prezent, którego realizacja miałaby być na ten sam adres, co pierwszy groupon, należy dokonać rezerwacji w tym samym czasie. Nie ma możliwość realizacji grouponów pod ten sam adres po sobie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mailowo kontakt@cookfit.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Cook Fit – dietetyczny catering premium

Właściciele poznańskiej firmy specjalizującej się w cateringu dietetycznym uważają, że dieta: „aby była zdrowa, wcale nie musi być nudna, wręcz przeciwnie, może być smaczna, a zarazem szalona.” Dlatego właśnie starają się, by każdy posiłek, szczególnie niskokaloryczny, był smaczny i atrakcyjny dla oka. Cook Fit dba o jakość i świeżość produktów, a szef kuchni dokłada wszelkich starań, by urozmaicać potrawy i zaskakiwać klientów nowymi smakami. Wszystkie jadłospisy tworzy dyplomowany dietetyk, z którym można skonsultować i omówić swoje dotychczasowe osiągnięcia w realizacji diety. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby klientów, firma oferuje również możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich, bezglutenowych lub bez laktozy.