Szare Kluchy

Tomickiego 16, Poznań

Catering dietetyczny: dieta wegetariańska lub wegetariańska + ryby z dostawą w Poznaniu od 29 zł z firmą Szare Kluchy

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób, by zadbać o zbilansowane, wegetariańskie i smaczne posiłki bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania i liczenia kalorii

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: wegetariańska lub wegetariańska + ryby (z obiadami domowymi)
  • kaloryczność: 800, 1200, 1600, 2000 kcal
  • czas trwania: 1-25 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 3 (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • wyłączenia: w przypadku wyłączeń przez klienta należy taką informację podać podczas składania zamówienia, bez opłat
  • dostawa: w cenie
  • dni dostawy: dostawa od poniedziałku do piątku; zestawy na sobotę i niedzielę dostarczane są w piątek wieczorem
  • obszar dostawy: Poznań, zgodnie z poniższą mapką

Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.


Dieta wegetariańska z rybą (pescowegetariańska): uważana jest za jedną ze zdrowszych diet. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu mięsa, jest więc jedną z odmian diety wegetariańskiej. Dozwolone jest spożywanie ryb, owoców morza oraz produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak nabiał. Dieta bazuje również na zdrowych produktach zbożowych, owocach i warzywach.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyeliminować z jadłospisu mięso i zdrowiej się odżywiać, poprawić odporność, dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://szarekluchy.pl/groupon/. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Informację o ewentualnych wykluczeniach lub preferencjach żywieniowych należy przekazać podczas rezerwacji. Dostawa na terenie Poznania, zgodnie z mapką: https://szarekluchy.pl/strefa-dowozu/. Pełne menu dostępne na stronie: https://szarekluchy.pl/menu/ Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szare Kluchy

Miłośnicy polskich przysmaków i dań charakterystycznych dla kuchni poznańskiej mogą zrealizować swoje kulinarne upodobania dzięki ofercie firmy Szare Kluchy. Firma ta specjalizuje się w usługach cateringowych na terenie Poznania i okolic. W ofercie dostępne są tradycyjne domowe dania składające się z 3 posiłków zapakowanych estetycznie w pudełka. Klienci mają do wyboru dietę mięsną, wegetariańską i wegańską o wartości odżywczej od 800 do 2000 kcal.