zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Clinic Body&Diet

Legnicka 5, Kraków

Do 37% zniżki na: Zabiegi kosmetyczne w spa/salonie (usługi) w firmie Clinic Body&Diet

Wybierz opcję
Oferta wygasa za4 dni
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Połączenie konsultacji dietetycznej pomoże Ci osiągnąć najlepsze rezultaty w dbaniu o swoja sylwetkę, kondycję skóry i zdrowie.

O tej ofercie

Masaż bańką chińska + konsultacja dietetyczna

Zabieg bańką chińską idealnie przygotuje Twoje ciało na wiosnę, poprzez intensywny masaż próżniowy zredukuje uporczywy cellulit. Dodatkowa konsultacja dietetyczna wspomoże walkę z uporczywymi kilogramami i pozwoli zadbać o Twoje zdrowie.

Liffting Falami Radiowymi na twarz + szyja + dekolt + maska

Lifting falami radiowymi ma na celu podniesienie owalu twarzy, napięcie i zagęszczenie skóry oraz zlikwidowanie drobnych zmarszczek. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra będzie wyglądać młodziej, stanie się napięta, promienna i zrelaksowana.

Konsultacja dietetyczna w pakiecie pozwoli nie tylko zredukować masę ciała, ale również polepszy stan Twojej skóry.

Mikrodermabrazja + ampułka + maska kremowa + konsultacja dietetyczna

Mikrodermabrazja jest mechanicznym, nieinwazyjnym złuszczeniem naskórka, dzięki czemu Twoja skóra stanie się oczyszczona z niedoskonałości, napięta oraz odżywiona. Dzięki indywidualnie dobranym kosmetykom, zabieg gwarantuje zadowalający efekt już po pierwszej wizycie.

Konsultacja dietetyczna w pakiecie pozwoli nie tylko zredukować masę ciała, ale również polepszy stan Twojej skóry. 

Połączenie zabiegów na ciało z konsultacją dietetyczną daje możliwość holistycznego zadbania o Ciebie.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 668 645 317. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Clinic Body&Diet

pNasza klinika dba kompleksowo zarówno o zdrowie, jak i o ciało. Do klienta podchodzimy indywidualnie, ale też holistycznie. Nasz zespół specjalistów z dziedziny kosmetologii i dietetyki zapewni Ci najlepsze efekty i zadowolenie /p