Najlepsze z Groupon

City Spa & Wellness

ul. Św. Barbary 8, Częstochowa

Pakiet spa (od 129,99 zł) lub VIP (od 189,99 zł) w City Spa & Wellness

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie m.in. godzinny masaż relaksacyjny, gorącymi kamieniami lub bańką chińską, peeling na wybraną partię ciała, seans w kapsule spa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 24, 2022
Nie polecam salonu. Brak jakiejkolwiek formu kontaktu. Grupon ozndaczony jako wykorzystany. W rzeczywistości salon stale był "zajęty", "na covidzie", "w remoncie"....
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 15, 2022
Mam ten sam problem. Mój niewykorzystany grupon jest oznaczony jako zrealizowany. Numer komórkowy nie przyjmuje połączeń przychodzących, a numer stacjonarany nie istnieje. Czuję się oszukana i okradziona!
S
Sandra
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 15, 2022
Oszustwo ! Groupon nie został zrealizowany, a został odznaczony jako, że był zrealizowany. Kupiliśmy prezent dla rodziców, a oba numery podane na grouponie sa niedostępne, jak udało się mamie znaleźć jakiś numer gdzie się dodzwoniła to pani poinformowała, ze zaraz oddzwoni jak znajdzie jakiś termin dla dwojga. Następnie numer został zablokowany i mama nie ma możliwości już się tam dodzwonić. Nie zostawię tak tego, nie polecam.
O
Olga
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 8, 2022
Nie polecam!!! Kupiłam ten groupon na prezent na rocznicę ślubu dla znajomych. Umówienie wizyty zprzeszlo z ciężkim trudem, bardzo ciężko jest się dodzwonić. Gdy się udało, pani z salonu odwołała wizytę i dwukrotnie przełożyła. Gdy osoba obdarowana dotarła na miejsce okazało się iz salon jest zamknięty i nikt nawet nie raczył zadzwonić i poinformować o tym fakcie. W dodatku pracownik salonu odznaczył groupon jako zrealizowany, a finalnie "pocalowalismy" klamkę. Czuje się oszukana przez ten salon ponieważ groupon nie został zrealizowany, a odznaczono go jako zrealizowany przez co teraz nawet nie mam jak kwestionować zwrotu środków nie wspominając już o zażenowaniu i upokorzeniu jakie czułam, gdy osoba obdarowana opowiedziała mi jak została potraktowana!!!! Omijajcie ten salon z daleka!!!! Dla mnie to tak samo jak kradzież!!! A Groupon radzę aby lepiej dobierał firmy z którymi nawiązuje współpracę. Ja już wiem, że nigdy więcej nie zamówię nic na tej platformie.
J
JOANNA
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Firma KRZAK, oszukują ludzi.. nie kupujcie ich ofert.. Niby miałam umówiony termin, ale Pani zadzwoniła ze z różnych przyczyn trzeba wizytę przełożyć.. aleee żeby grupon nie przepadł to poprosiła o kod gruponu.. i na tym kontakt się kończy.. Zwykli naciągacze.. Nie polecam, wręcz przestrzegam. Poszkodowanych jest widzę więcej.. zgłoście to do portalu grupon, ja zgłosiłam.. maja ich zweryfikować..
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 13, 2022
Oszustwo ! Mam wątpliwości czy taki salon w ogóle istnieje ! Widzę, że więcej jest osób poszkodowanych przez pseudo salon spa. Kupiony grupon na prezent, oczywiście pomimo nie skorzystania z usługi ze względu na wieczne przekładanie terminu, w momencie jak chciałam anulować grupon okazało się że kobieta oddznaczyła grupon jako zrealizowany. Kpina. Grupon w moim odczuciu bardziej powinien kontrolować z kim współpracuje…
M
Marcin
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 18, 2022
To zwykłe kpiny z ludzi i oszustwo!!!!!! Kupiłam mamie na prezent, był problem z kontaktem, niedziałający numer... mama sobie poradziła i na necie znalazła nowy numer. Babka wiecznie nie miała czasu, kazała dzwonić jutro. W końcu po miesiącu udało się porozmawiać tylko dlatego, że babka pomyliła numery. Termin grouponu się kończył a nie miała wolnych terminów, kazała podać kod żeby przedłużyć ważność i niestety mama podała. Była umówiona na dziś, pojechała a wszystko pozamykane i karteczka, że nieczynne! Widać, że tam nic nie ma! Telefonów nie odbierają, nie ma jak zrealizować groupon.....! Jesteśmy wściekli!! Kpiny!!
P
Paulina
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 16, 2022
Groupon nie został zrealizowany, a został odznaczony jako, że był zrealizowany!!!! Kupiłam prezent dla rodziców. Przez kilkanaście dni nie udało się dodzwonić, a jak udało się mamie dodzwonić to dostałą informacje, że ma podać kod grouponu i i że nie ma grafiku na marzec ale groupon zostanie przesłużony i ma zadzwonić po 14 lutym w celu umówienia terminu.. Następnie numer został zablokowany i mama nie ma możliwości już się tam dodzwonić. Będę ubiegać się o zwrot kosztów! To jest oszustwo.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na elegancki, imienny voucher prezentowy za dopłatą 10 zł uiszczaną na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 202 391 lub 34 363 85 16. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

City Spa & Wellness

Salon proponuje przeróżne specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne, a także oferuje usługi fryzjerskie. W eleganckich wnętrzach spa można poddać się relaksującym peelingom i masażom, skorzystać z profesjonalnych form pielęgnacji każdego rodzaju skóry oraz wyszczuplić sylwetkę. Oprócz tego organizowane są tutaj spotkania poświęcone tematyce zdrowia i urody oraz przeprowadzane są indywidualne konsultacje kosmetyczne.