zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.

Centrum Stomatologiczne Demed – Ochota

ul. Korotyńskiego 23, Warszawa

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia od 99,99 zł w Centrum Stomatologicznym Demed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów profilaktycznych pomoże skontrolować stan zębów, przywrócić im naturalną biel, wzmocnić szkliwo i zaplanować leczenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
7 dni temu
Pani Ewa jest profesjonalistką, miła i delikatna. Polecam wszystkim którzy boją się chodzenia na takie zabiegi!
M
Małgorzata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
7 dni temu
Wszystko w porządku, miła obsługa, ząbki wyczyszczone tak jak trzeba.
V
Viktoriia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 8, 2022
Jestem bardzo wdzięczna Pani Ewie za dokładnie i Profesjonalne czyszczenie zębów. Bardzo miła kobieta. Jeżeli jeszcze pójdę, to tylko do nią. Bardzo polecam!
M
Martyna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 2, 2022
Rewelacja! Nigdy nie miałam tak dobrze wyczyszczonych zębów! Bardzo polecam!!
K
Katarzyna
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 28, 2022
Bardzo miła obsługa. Czyszczenie wykonane profesjonalnie i bezboleśnie. Dokupiłam do zabiegu piaskowanie, a cena łącznie za cały pakiet i tak konkurencyjna🙂 Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • skład pakietu: skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia

Dzięki skalingowi można pozbyć się kamienia nazębnego okupującego każdy ząb i najbardziej niedostępne przestrzenie międzyzębowe. Polerowanie pomoże zaś w pozbyciu się przebarwień. Aby wzmocnić szkliwo i zapewnić mu należytą ochronę, potrzeba jeszcze fluoryzacji, która stworzy swoistą barykadę przeciwbakteryjną.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 737 168 625 lub 22 417 68 03. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Stomatologiczne Demed – Ochota

Gabinety Demed można znaleźć w Warszawie na Woli i Ursynowie, a także w Łomży, Wołominie, Radomiu i Płocku. Centrum to zatrudnia specjalistów z zakresu chirurgii, protetyki, stomatologii estetycznej i zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz implantologii. Tym samym świadczy kompleksową opiekę dentystyczną na wysokim poziomie dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.