Centrum Nurkowe NTW

Krzywoustego 82-86, Wrocław

Intro nurkowe (od 99,99 zł) lub kurs Open Water Diver (799,99 zł) w Centrum Nurkowym NTW

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Oferta skierowana do tych, którzy zdecydowali się na kurs nurkowania

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: intro nurkowe lub kurs Open Water Diver (OWD)
  • rodzaj lekcji: grupowe
  • czas trwania: ok. 3 godzin
  • zajęcia odbywaja sie w każdy czwartek miesiaca od 17.30

Discover Scuba Diving – Intro nurkowe:

  • 1 zajęcia teoretyczne oraz praktyczne

Zajęcia pod wodą odbywają się w pełnym sprzęcie do nurkowania, w towarzystwie odpowiednio przeszkolonego profesjonalisty. Przed wejściem do wody omawiane są procedury bezpieczeństwa, następuje też zapoznanie uczestników ze sprzętem do nurkowania.

Open Water Diver (OWD):

Kurs ten jest pierwszym etapem nurkowego wtajemniczenia. Rozpoczyna się od zajęć, podczas których zdobywa się podstawowe umiejętności w zakresie zachowania pod wodą. Całość kursu zakończy się wydaniem międzynarodowego certyfikatu nurkowego OWD. Dzięki niemu nurek OWD może nurkować do głębokości 18 metrów z innym nurkiem posiadającym certyfikat co najmniej na tym samym poziomie.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 751 525.. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kompletny sprzęt do nurkowania na czas szkolenia w cenie. W 1. i 2. opcji 10% rabatu na kontynuację pełnego programu kursu oraz na zakup sprzętu do nurkowania. Na zakończenie kursu OWD dodatkowo wymagana opłata za rejestrację 450 zł (tzw. certyfikat) oraz niezbędny zakup materiałów szkoleniowych (podręcznik, tabela RDP do planowania nurkowań) do nauki kursu OWD w cenie 400 zł. W przypadku kursu OWD zakończenie odbywa się na wodach otwartych (jezioro lub kamieniołom). Związane to jest z weekendowym wyjazdem. W takim przypadku należy doliczyć koszt dojazdu na miejsce nurkowe oraz nocleg i wyżywienie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Nurkowe NTW

Tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, Centrum Nurkowe NTW oferuje kursy i szkolenia rozwijające umiejętności w tej dziedzinie. Oprócz intra nurkowego, w którym uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami oddychania oraz poruszania się pod wodą, zapisać się można na bardziej zaawansowane kursy, które pozwolą na samodzielne nurkowanie w wodach krajowych i międzynarodowych. Dodatkowo Centrum organizuje wyjazdy za granicę oraz prowadzi sklep ze sprzętem i akcesoriami do nurkowania.