zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Browar Nepomucen

Szkaradowo 115, Jutrosin

Od 26,99 zł: zwiedzanie Browaru Nepomucen z przewodnikiem, degustacją i więcej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zwiedzanie połączone z degustacją dla 1-4 osób to pomysł na wspólne spędzanie czasu podczas odkrywania tajników produkcji

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Program zwiedzania obejmuje:

  • zwiedzanie browaru z przewodnikiem; warzelnia, leżakownia, rozlew,
  • poznanie procesu wytwarzania piwa – garść najważniejszych informacji na temat piwa i browarów rzemieślniczych,
  • degustacje piw x 3 próbki piwa (po 150 ml),
  • rabat 10% na cały asortyment dostępny w browarze.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dostepna od 18 roku życia. Groupony można realizować od dnia 09.08.2019 – ten termin to rozpoczęcie również festiwalu Open Craft, gdzie zostanie zaprezentowana nowa część browaru.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Istnieje możlwość łączenia Grouponów. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  65 555 59 11 z podaniem kodu zabezpieczającego.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Browar Nepomucen

Mieszczący się w Szkaradowie rzemieślniczny Browar Nepomucen to okazja, by na własne oczy zobaczyć proces powstawania piwa. Jego założycielami są Piotr i Mariusz Musielak, którzy chcieli podzielić się z innymi swoją pasją do rzemiosła piwowarskiego. Na miejsu warzone są różnorodne trunki, zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych stylach. Oprócz możliwości zakupu i degustacji produktów Browaru Nepomucen, istnieje możliwość wzięcia udziału w pełnym ciekawostek programie zwiedzania. Wykwalifikowany przewodnik opowie o procesie powstawania piwa, oprowadzi po warzelni, leżakowni i innych, nie mniej istotnych miejscach.