zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

BELLA VITA Clinic

Wileńska 19, Warszawa

Depilacja laserowa Light Sheer Desire: na okolicę brwi (9 zł), pakiet 10 zabiegów (299 zł) i więcej w BELLA VITA Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na trwałe pozbycie się uciążliwego owłosienia dzięki nowoczesnemu urządzeniu Light Sheer Desire

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 19, 2021
Milutko i higienicznie. Zabieg odbył się wczoraj, więc trudno jeszcze ocenić efekty zabiegu, choć mam nadzieję, że po kilku dniach będą widoczne :-)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer Desire
  • rok produkcji: 2018 Lumenis USA
  • liczba rekomendowanych zabiegów: 5 (powtarzanych co 4-12 tyg.)
  • czas trwania zabiegu:ok. 15-25 minut
  • partie ciała do wyboru (dla opcji 4-7): wąsik, broda, policzki, baki, skronie, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń międzybrwiowa, stopy, kolana, bikini płytkie, bikini średnie (liczone jako 2 partie ciała), bikini głębokie (za dopłatą), okolica nad pośladkami.

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Light Sheer Desire to nowoczesny laser diodowy, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę włosa i ograniczyć jej zdolność do ponownego wzrostu. Kuracja jest w pełni efektywna, gdy zabieg zostanie powtórzony minimum 4 razy w odstępach 3-8 tygodni, w zależności od depilowanej części ciała.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany na bon upominkowy. Dopłata do bikini głębokiego: 99 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 395 05 55 i 720 915 015. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bella Vita Clinic

Od początku działalności firmy jej priorytetem jest świadczenie usług, które zaspokoją wszystkie indywidualne potrzeby klientów. Można tu liczyć na jakość usług, która przełoży się na piękny wygląd i dobre samopoczucie gości. Personel posiada wieloletnie doświadczenie oraz stosowne międzynarodowe certyfikaty uprawniające do wykonywania Trwałej medycznej depilacji Laserowej Light Sheer klasy PREMIUM.

Bella Clinic specjalizuje się bowiem w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia (dysponując nowym Light Sheer 2019) oraz medycyny estetycznej, dzięki czemu można tutaj odmienić swój wygląd poprzez odmłodzenie, wygładzenie i odświeżenie skóry i wiele innych zabiegów, odpowiednio dobranych podczas indywidualnych konsultacji.