Beauty Wróżka

Legionów Józefa Piłsudskiego 13,, Kraków

Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu w Beauty Wróżka

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na dogłębne oczyszczenie skóry, eliminację wolnych rodników, głębokie nawilżanie, lifting i wygładzenie cery

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • oferta obejmuje: wodorowe oczyszczanie twarzy lub twarzy, szyi i dekoltu

Oczyszczanie wodorowe przeznaczone jest do każdego typu cery. Polega na wprowadzaniu w głąb skóry niewielkich cząsteczek aktywnego wodoru. Ich zastosowanie pozwala na oczyszczenie komórek skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 391 546. Dni i godziny otwarcia lokalu: od poniedziałku do piątku 10:00 - 19:00, sobota od 10:00 -15:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Beauty Wróżka

Gabinet kosmetyczny zlokalizowany na krakowskim Podgórzu zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy marzą o skórze bez niedoskonałości. Oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, odmładzająca fototerapia czy lifting RF to tylko niektóre z dostępnych kuracji. W salonie można również skorzystać z autorskiej metody leczenia trądziku pospolitego.