Baltiqa Day SPA

2 lokalizacji

Spa Premium dla 1 osoby (169,99 zł) lub dla dwojga (329,99 zł) w Baltiqa Day SPA – 2 miasta

110+ kupionych
169,99 zł
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o urodę oraz zapewnić sobie chwilę wyciszenia dzięki pielęgnującym zabiegom i relaksującym masażom

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet spa Premium (ok. 80 min):

  • peeling na wybraną partię ciała: delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry w celu przyspieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka (polega na dokładnym wymasowaniu części ciała specjalną szczotką z włosia agawy)
  • masaż ciała: klasyczny lub relaksacyjny; może mieć charakter relaksacyjny, pobudzający i leczniczy, wpływa na całe ciało lub jego poszczególne elementy, przyspiesza krążenie krwi i limfy oraz zmniejsza napięcie mięśni (50 min)
  • jeden zabieg do wyboru: peeling enzymatyczny/ maska dobrana do potrzeb cery/ okład na część ciała

Dostępne lokalizacje:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 718 347 (River Style Reda), 585 552 807, 691 703 758 (Baltica Sopot) w godz. 10-18. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. 1 osoba może wykorzystać 1 pakiet raz na pół roku. Do limitu wliczają się także groupony otrzymane w ramach zakupu na prezent. Limit jest wspólny dla wszystkich lokalizacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Baltiqa Day SPA

Chcąc zatroszczyć się o dobre samopoczucie i kondycję organizmu, warto skorzystać z oferty Baltiqa Day SPA. Zlokalizowane w Sopocie i Redzie salony specjalizują się przeróżnych zabiegach pielęgnacyjnych, masażach ciała, metodach odmładzania i wyszczuplania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujący tu specjaliści dbają o indywidualne podejście do klienta, oferując mu odpowiednio dobrane usługi oraz wykorzystując kosmetyki renomowanych marek.