Baltiqa Day SPA

2 lokalizacji

Rytuał spa dla 2 osób z opcjonalnym pobytem w saunie i więcej w Baltiqa Day SPA

50+ kupionych
329,99 zł
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do spędzenia relaksujących chwil we dwoje połączonych z upiększającymi zabiegami na twarz i dłonie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie rytuał spa dla 2 osób
  • czas trwania: ok. 100-120 min oraz opcjonalna 1 godz. pobytu w saunie
  • sauna dostępna tylko w hotelu Villa Baltica

Rytuał spa dla dwojga:

  • masaż twarzy (silnie liftingujący)
  • maska na twarz dobrana do potrzeb cery
  • odżywcze spa dla dłoni
  • relaksacyjny masaż całego ciała ciepłymi olejkami

Opcjonalnie:

  • lampka wina dla dwojga
  • sauna

Dostępne lokalizacje:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 718 347 (River Style Reda), 691 703 758 (Baltica Sopot). Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. Rezerwacja możliwa w godzinach pracy recepcji: 10-18. 1 osoba może wykorzystać 1 pakiet raz na pół roku. Do limitu wliczają się także kupony otrzymane w ramach zakupu na prezent. Z oferty nie mogą korzystać goście hotelu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Baltiqa Day SPA

Chcąc zatroszczyć się o dobre samopoczucie i kondycję organizmu, warto skorzystać z oferty Baltiqa Day SPA. Zlokalizowane w Sopocie i Redzie salony specjalizują się przeróżnych zabiegach pielęgnacyjnych, masażach ciała, metodach odmładzania i wyszczuplania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujący tu specjaliści dbają o indywidualne podejście do klienta, oferując mu odpowiednio dobrane usługi oraz wykorzystując kosmetyki renomowanych marek.