zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

AB Beauty

Wolności 38, Kraków

Do 63% zniżki na Salon/studio paznokci - Manicure i pedicure w AB Beauty Beata Ożóg-Łabędź

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na nienaganny wygląd paznokci dzięki malowaniu lakierem klasycznym lub hybrydowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magdalena
4 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 7, 2021
Paznokcie nie wtrzymały nawet 2 dni. Pełne rozczarowanie. Pojechałam na urlop, nie miałam zatem kontaktu z "moczeniem rąk". Na każdym palcu praktycznie do 4 dni pojawiły się odpryski i zapowietrzenia. Na stopach przetrwało to nie całe 2 tygodnie działo się to samo. Chociaż Pani Kamila (która wykonywała mi stylizację) była bardzo miła i sympatyczna, w salonie było czysto i użyto pilniczka jednorazowego a cążki i frezy były wyciągnięte z autoklawu. Być może to wina lakierów. Zostawiam zatem jedną gwiazdkę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 60 minut.
  • oferta obejmuje malowanie na 1 kolor
  • godziny otwarcia salonu: pon.-pt. w godz. 10-19 (lub od pierwszego do ostatniego klienta), sob. w godz. 9-15

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do nowych klientów gabinetu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 339 707 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

AB Beauty

Krakowski salon fryzjersko-kosmetyczny oferuje klientom zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb ich skóry i struktury włosów. Styliści mogą poszczycić się licznymi certyfikatami, które potwierdzają zdobyte przez nich umiejętności. Choć wiedzę zdążyli pogłębić w trakcie wieloletniej praktyki w zawodzie, wciąż uczestniczą w licznych szkoleniach, by być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie i urodzie. Specjalnością AB Beauty są zabiegi upiększające paznokcie dłoni i stóp oraz regenerujące zniszczone włosy, których efekty można przedłużyć dzięki profesjonalnym kosmetykom fryzjerskim kupionym w salonie.