Grota Roweckiego 53 (Dom Handlowy Azet), Tychy

Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 22,99 zł w 4Kids w Tychach (do -46%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 100 zł)
Promo Code LATO25. Ends 2.8.
Użyj kodu
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niezwykła sala zabaw dla dzieci z szeregiem atrakcji dostosowanych do ich wieku, m.in. boisko multisportowe, zjeżdżalnia wielotorowa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magdalena
2 Oceny1 reviews
styczeń 14, 2021
Bardzo fajna, duża sala.wspaniali pomocni pracownicy.
K
Kamila
4 Oceny3 reviews
listopad 26, 2020
Miło, czysto, tanio i kameralnie.
P
Paulina
2 Oceny2 reviews
listopad 10, 2020
Polecam
I
Izabela
1 Oceny1 reviews
październik 2, 2020
Polecam!
M
Monika
2 Oceny1 reviews
wrzesień 29, 2020
Córka (2l.) z kuzynką (3l.) Bawiły się doskonale. Ciężko je było wyciągnąć z sali do domu a bawiły się tam trzy godziny. Bardzo fajna atmosfera, miła obsługa. Sala nieduża ale dzieci do niej chętnie wracają i za każdym razem świetnie się bawią. Jedyne zastrzeżenie mam do bardzo śliskiego dywanu jakim jest obite wejście do zjeżdżalni rolkowej. Dziecku bardzo ciężko jest się wzpiąć Chętnie
S
Szymontop reviewer
9 Oceny8 reviews
luty 23, 2020
Rewelacja! Polecam, dzieci zachwycone!
H
Henryk
1 Oceny1 reviews
luty 12, 2020
Srednio za male
P
PiotrS
1 Oceny1 reviews
luty 12, 2020
POLECAM!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • godziny otwarcia:
    • od poniedziałku do piątku: 12-20
    • w soboty i niedziele: 10-20

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami zawartymi w "Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii", obiekt nie funkcjonuje do 14.03.2021 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Karnet na 2 i 3 wejścia można wykorzystać dla większej liczby dzieci. 1 dziecko – 1 wejście. Rezerwacja nie jest wymagana. Dla klientów Groupon 10% rabatu na organizację urodzin. Korzystanie z obiektu jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu placówki. Telefon kontaktowy: 798 364 462.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. . Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

4Kids

Działająca w Domu Handlowym Azet na terenie Tychów sala zabaw, oferuje możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu dla najmłodszych. W specjalnie zaprojektowanych strefach dzieci mogą bawić się w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalni wielotorowej i tubowej, wspinać się na wulkan lub grać w piłkę na boisku multisportowym. Miło czas spędzą również rodzice, którzy w oczekiwaniu na swoje pociechy mogą skosztować przysmaków z tutejszej kawiarni. Warto podkreślić, że każda z atrakcji na terenie Centrum 4KIDS została zaprojektowana przez specjalistów, tak, aby spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Dostępne tu tory i konstrukcje sprawnościowe posiadają stosowne certyfikaty dopuszczające możliwość korzystania z nich przez dzieci.