4Kids

Grota Roweckiego 53 (Dom Handlowy Azet), Tychy

Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezwykła sala zabaw dla dzieci z szeregiem atrakcji dostosowanych do ich wieku, m.in. tor przeszkód, zjeżdżalnie, wulkan wspinaczkowy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:


godziny otwarcia:
od poniedziałku do niedzieli od 10 do 20

Centrum Rozrywki 4Kids

Zlokalizowana w Tychach sala zabaw sprawia, że każdy na powrót staje się dzieckiem – ciekawym i poznającym świat. Firma dołożyła wszelkich starań aby 4Kids było czymś więcej niż zwykłą salą zabaw i postawiła na niezwykle zróżnicowane i oryginale atrakcje. W Centrum Rozrywki 4Kids można znaleźć między innymi: wulkan wspinaczkowy, zjeżdżalnie wielotorowe i tubowe, tor przeszkód, boisko sportowe, tor „ninja”, czy spider tower.”

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Karnet na 2 i 3 wejścia można wykorzystać dla 2 lub 3 dzieci do wykorzystania jednego dnia. 1 dziecko – 1 wejście. Rezerwacja nie jest wymagana. Dla klientów Groupon 10% rabatu na organizację urodzin przy okazaniu wykupionego kuponu. Korzystanie z obiektu jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu placówki. Telefon kontaktowy: 798 364 462.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. . Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

4Kids