Brak nowych powiadomień

Poradnia Mój Dietetyk

ul. Mariacka 6, Katowice

Konsultacja i badanie składu ciała (29,99 zł) z ułożeniem jadłospisu (od 49,99 zł) w Poradni Mój Dietetyk w Katowicach

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Dokładna analiza składu ciała pozwoli dostosować późniejszy jadłospis do potrzeb i oczekiwań klienta tak, by pomóc w pracy nad sylwetką

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 40 zł za konsultację i badanie składu ciała
  • 49,99 zł zamiast 200 zł za konsultację i badanie składu ciała, wywiad żywieniowy i lekarski oraz jadłospis na 7 dni
  • 79,99 zł zamiast 280 zł za konsultację i badanie składu ciała, wywiad żywieniowy i lekarski oraz jadłospis na 14 dni

Jadłospis (dla opcji 2 i 3) dotyczy diety odchudzającej.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z groupona mogą skorzystać tylko osoby dorosłe. W opcji 2 i 3 jadłospis nie obejmuje diet specjalistycznych. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: wtorek-środa 12-20, piątek 7-15
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 463 945.  W przypadku nieodwołania wizyty z minimum 48-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poradnia Mój Dietetyk

Odpowiednio zbilansowana dieta wpływa nie tylko na zgrabną sylwetkę, ale również przyczynia się do zdrowego wyglądu skóry oraz dobrego samopoczucia. Jednak by móc cieszyć się pozytywnymi skutkami diety, warto skorzystać z jadłospisu przygotowanego przez specjalistę w dziedzinie dietetyki w Poradni Mój Dietetyk, dzięki czemu jedzone potrawy dostarczą organizmowi odpowiednich składników i mikroelementów. Ułożenie diety poprzedzone jest dokładnym wywiadem żywieniowo - zdrowotnym, jak również analizą składu ciała określającą zawartość wody, tłuszczu i mięśni w organizmie, a także umożliwiającą poznanie wieku metabolicznego. Jadłospis dostosowany jest do preferencji kulinarnych, jak również możliwości czasowych klienta. Dzięki temu dieta staje się przyjemnym elementem życia, dającym dodatkowe plusy w postaci traconych kilogramów i poprawy samopoczucia. W trakcie wizyty klienci otrzymują dawkę motywacji do wprowadzania zmian, a każda osoba traktowana jest indywidualnie. Dodatkowo jadłospisy przygotowywane przez specjalistów opierają się na naturalnych produktach, bez konieczności stosowania obciążających organizm suplementów.