/> Pod Piramidą - Wisła | Groupon
Brak nowych powiadomień

Kamienna 19, Wisła

Szkolenie z jazdy off-road od 159,99 zł z firmą Pod Piramidą

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełna emocji jazda samochodem terenowym na torze Pod Piramidą, (szczyt góry Kamienna) w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

kurs jazdy samochodem terenowym z instruktorem (teoria i praktyka)

  • 159,99 zł za szkolenie trwające 1,5 godz. dla 1 osoby
  • 199,99 zł za szkolenie trwające 1,5 godz. dla 2 osób

Przygoda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze do jazdy ekstremalnej lub nieco mniej wymagającej, ale za to szybszej jego wersji.

W ofercie znaleźć można szeroki wybór zadbanych samochodów, w tym m.in.: zmodyfikowany Nissan Patrol 2, 8TD.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Wymagane prawo jazdy kategorii B. 
Dodatkowe informacje: pod numerem tel. 691 666 806. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników właściciel toru zastrzega sobie prawo do zamknięcia obiektu w przypadku złych warunków atmosferycznych np. śnieg, lód itp. Anulowane szkolenia realizowane będą w innych, indywidualnie ustalanych z uczestnikami terminach. godziny otwarcia: pon-pt 10-19.
Sprawdź dostępne terminy: tel. 691 666 806. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Pod Piramidą

Położony na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny Pod Piramidą oferuje szereg atrakcji i udogodnień, które pozwoli nie tylko odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas. Okoliczne tereny zielone to bowiem doskonałe miejsce na to by zorganizować imprezy integracyjne w formie gry w Paintball, gier zespołowych czy jazdy samochodem terenowym. Ta ostatnia atrakcja, może stać się największym magnesem żądnych wrażeń osób, gdyż przygotowane na uczestników trasy będą wymagały nie tylko sprytu i refleksu, ale i współpracy. Po pełnym przeżyć dniu można odpocząć w zaopatrzonym w ciepłe i zimne przekąski oraz regionalne przysmaki barze lub zregenerować siły w jednym z gościnnych pokojów.

Więcej informacji na stronie www.podpiramida.pl

Pod Piramidą

Sport i rekreacja, Wyścigi