Ośrodek Narciarski Stożek Wisła, Wisła Łabajów

Zjazdowa 11, Wisła Łabajów, 43-460 Directions

Od naszych edytorów

Na północno-wschodnim zboczu jednego z ważniejszych beskidzkich szczytów, Wielkiego Stożka, ulokowana jest stacja dla narciarzy. Dzięki urozmaiconym trasom miłośnicy zimowego szaleństwa mogą oddawać się aktywnej zabawie, niezależnie od poziomu swoich umiejętności.

Na najbardziej zaawansowanych czeka Czarna Ściana, na średnio zaawansowanych – trasa czerwona, zwana Eso, zaś do dyspozycji narciarzy rekreacyjnych pozostaje trasa niebieska (nartostrada). Obok dolnej części Ściany znajduje się trasa slalomu giganta z samoobsługowym systemem pomiaru czasu.

Nie lada gratkę dla entuzjastów białego szaleństwa stanowi SnowPark zwany SuperParkiem, jeden z pierwszych i do dziś prężnie działających snowparków w Polsce. Dzięki odpowiedniemu mikroklimatowi śnieg może się tu utrzymywać aż do wiosny.

Sztuczne naśnieżanie oraz widok na panoramę Beskidów i Tatr to dodatkowe atuty ośrodka, który do dyspozycji swoich gości oddaje 55 miejsc noclegowych oraz bar i wypożyczalnię sprzętu sportowego wraz z opcją serwisowania.

Więcej informacji na Facebooku.