Brak nowych powiadomień

Cambridge School of English

Kurs online jęz. obcego przygotowujący do egzaminu TOEFL, Cambridge FCE i więcej za 349 zł w Cambridge School of English

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wygodna forma kursów online pozwala poznać słownictwo, struktury gramatyczne i zdobyć wymagane umiejętności językowe przed egzaminem

W skrócie


Informacje o kursie:

 • 3 miesiące pełnego dostępu
 • każdy kurs zawiera:
  • karty do nauki słownictwa i gramatyki
  • śledzenie postępu
  • przykładowe ćwiczenia
  • szkolenie
  • testy praktyczne
  • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ponad 350 000 osób z całego świata zdało już testy.

Kursy do wyboru:

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: zakupiony groupon należy przesłać w pliku pdf na office@cambridge.com.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy wybranego kursu. W odpowiedzi klient otrzyma link z loginem do platformy i dostępem do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Cambridge School of English

Działająca od 1991 roku brytyjska szkoła języka angielskiego w Warszawie organizuje kursy dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Cambridge School of English ma ugruntowaną pozycję na rynku oferując szkolenia biznesowe i językowe, m.in. języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców, szwedzkiego, norweskiego. Profesjonalne kursy umożliwiają pełne przygotowanie do egzaminów, takich jak IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, BEC. Warto dodać, że misją firmy jest dbanie o swoich klientów, co przejawia się w zdaniu: „We care”. Dzięki platformie online nauka może odbywać się w dowolnym momencie i stać się przyjemnością.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.